WSPARCIE TECHNICZNE

Poznaj ClickUp – narzędzie do zarządzania projektami w ALFA BRAVO

Czy kiedykolwiek miałeś/miałaś pokusę, żeby podglądnąć na bieżąco status projektu zleconego do realizacji, ale bez dzwonienia czy wysyłania maila? Przypuszczam, że tak. Każdy chciałby skorzystać z takiej możliwości. Właśnie udostępniliśmy narzędzie, które daje Ci taką możliwość, a przy okazji dostarcza kilku innych ważnych korzyści.

22.02.2021 Artur Baza Artur Baza

W ALFA BRAVO pracowaliśmy nad rozwiązaniem, które zapewni naszym klientom bieżący podgląd statusu prac i ułatwi płynną wymianę informacji w obrębie projektu. Jednocześnie założyliśmy, że platforma taka musi być prosta, aby nasi partnerzy i zleceniodawcy mogli rozpocząć korzystanie z niej od razu, bez nauki kolejnego narzędzia. W ten sposób wybór padł na ClickUp renomowany system do zarządzania projektami w ALFA BRAVO.

Narzędzie do zarządzania projektami w ALFA BRAVO

W jaki sposób ClickUp ułatwia współpracę?

Porządek, przejrzystość i dobra komunikacja – to trzy najważniejsze cechy systemu ClickUp. Bez względu na to, czy realizujesz z nami tylko jeden projekt, czy równolegle prowadzimy ich dla Ciebie kilka/kilkanaście, w każdym z nich masz dostęp do pełnej historii wymienionych wiadomości, zrealizowanych zadań, czy załączonych plików. Zamiast wymieniać maile z koordynatorem lub wybranym członkiem zespołu, możesz po prostu dodawać komentarze do projektów bezpośrednio w systemie. A jeśli w ramach danego projektu chcesz zlecić dodatkowe zadanie – po prostu wprowadzasz je określając, co jest do wykonania, w jakim terminie, a nawet co ma najwyższy priorytet. 

Z jakich funkcjonalności możesz skorzystać?

Po zalogowaniu do systemu:

Jak rozpocząć korzystanie z systemu?

ClickUp dostępny jest dla klientów ALFA BRAVO. Jak z niego skorzystać?

 1. Wejdź do swojej skrzynki e-mail i odszukaj wiadomość z zaproszeniem od Clickup i kliknij w niej przycisk „Accept Invite”.
 2. Zarejestruj się do systemu:
  • wpisz imię i nazwisko lub nazwę projektu,
  • stwórz bezpieczne hasło do logowania – musi ono zawierać co najmniej jedną dużą literę, cyfrę i znak specjalny, np. wykrzyknik albo kropkę
  • zaznacz odpowiednią zgodę w dolnej części formularza,
  • kliknij przycisk „Join Workspace”.
 3. Dołącz do projektu – kliknij przycisk „Yes, join nazwa_projektu”.
 4. Na tym etapie możesz skonfigurować swoje preferencje użytkownika, w tym kolorystykę.
 5. W kolejnym kroku wybierz jeszcze, z której wersji językowej chcesz korzystać.

Jakie informacje o Twoim projekcie są dostępne w systemie?

Po kliknięciu nazwy projektu wyświetlasz wszystkie dane na jego temat:

Masz pytania?
Chętnie pomożemy!

img-fluid +48 58 585 90 70
Napisz do nas

Jeżeli podoba Ci się nasze podejście zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą ofertą. Nasi specjaliści chętnie przedstawią ofertę dedykowaną specjalnie dla Ciebie.

Autor porady
Współdowodzący zespołem ALFA BRAVO, a także współwłaściciel. Formalnie od 16 lat w branży, choć zsumowanie czasu poświęconego na zdobywanie doświadczeń dałoby zapewne 116 lat. Z zamiłowania projektant UI/UX, obecnie Dyrektor Marketing.
Facebook
Linkedin
Behance