Projekty - Alfa Bravo
5922
page,page-id-5922,page-template,page-template-full_width-php,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
  • Sort Portfolio:
  • All
  • Logo
  • Sklepy internetowe
  • Strony wizerunkowe
mini

Mija Software

Twórcy oprogramowania. Użycie technicznych diagramów i rysunków ma za zadanie wzbudzić zaciekawieni.. Niezwykle ważne było pokazanie wizerunków załogi firmy a także zrealizowanych projektów.

Sprawdź projekt

mini

Renoform

Konstrukcje kuchenne są często dziełami sztuki, a przy tym ukazują kunszt tego, kto je stworzył. Oczywistym więc było, by to właśnie zdjęcia realizacji odgrywały role pierwszoplanowe. Fotografie i realizacje kuchni swą dbałością o każdy szczegół budują wrażenie solidności firmy. A to właśnie takie elementy są niezwykle istotne dla klienta w wyborze wykonawcy.

Sprawdź projektSprawdź projektSprawdź projektSprawdź projektSprawdź projektSprawdź projekt

mini

Morska Motors

Salon luksusowych samochodów. Elegancja przede wszystkim. Ukazanie zdjęć luksusowych aut na pierwszym planie, ma wzbudzić chęć posiadania i zachęcić do kontaktu. Całość połączona w jedną, przemyślaną i spójną całość.

Sprawdź projekt

mini

QualionRate

Doradztwo finansowe winno kojarzyć się z bezpieczeństwem i przekazywaniem jasnych, zrozumiałych porad. Zdjęcie szczęśliwej rodziny, w połączeniu z  nietypową elegancją designu  zwiększa zaufanie do firmy doradczej. Ma w tym pomóc także przewaga koloru niebieskiego, który kojarzony jest z pozytywnymi odczuciami.

Sprawdź projektSprawdź projektSprawdź projektSprawdź projektSprawdź projekt

mini

PAKK

Serwis wizerunkowy skupiony na sprzedaży szkoleń dla instruktorów sportu. Stylowe zdjęcie początkowe, które zachęca do skorzystania z przygotowanej oferty szkoleniowej.

Sprawdź projekt

mini

MOWION

Nowa marka włączników światła. Przyglądając się projektowi nie ma wątpliwości, kto odgrywa główną rolę. Fotografie nowoczesnych wnętrz pozwalają na obserwację zastosowania proponowanych rozwiązań w praktyce. Kolorystyka łączy elementy nowoczesności z praktycznością.

Sprawdź projektSprawdź projektSprawdź projektSprawdź projekt

mini

Bogactwo kaw

Sklep internetowy dystrybutora kawy. W sklepie zostały wkomponowane ciekawostki o kawie, które absorbują uwagę, tłumaczą i zachęcają do wyboru wyższej jakości produktu.

Sprawdź projekt

mini

Wolf

Branża finansowa kojarzy się z dokładnością i skrupulatnością. Użycie kontrastowych kolorów- bieli i czerni, wyeksponowanie motta w centrum strony i użycie motywu wilka- w nawiązaniu do wizerunku firmy - ma za zadanie w sposób jak najefektywniejszy oddać wyjątkowy charakter przedsiębiorstwa.

Sprawdź projekt

mini

Pools

Jak basen, to i wszechobecna woda i kolor niebieski. Layout, który łączy cechy prestiżu- nowoczesnego, domu, wraz z obecnym przy nim basenem. W przemyślanym miejscu wypunktowane są wszelkie korzyści, płynące z posiadania osobistego miejsca do pływania tuż przy domu.

Sprawdź projekt

Ewangelize-drop

Evangelizo

Biblijna aplikacja mobilna, która ma charakteryzować łatwością znalezienia Słowa Bożego przewidzianego na dany dzień tygodnia. W aplikacji postawiono na płynność działania i swobodę przemieszczania pomiędzy wieloma funkcjonalnościami.

mini

Propozycja redesignu strony

Wars – posiłek w podróży

Przejrzysty i intuicyjny layout, w którym uzewnętrznione zostały cechy, mające ocieplić wizerunek marki, jednocześnie ją unowocześniając. Strona ma miała sprawić, by klient nabrał apetytu na to, co serwowane jest w wagonie restauracyjnym.

Sprawdź projektSprawdź projekt

mini

Serwis wizerunkowy

Kamaz Polska

Layout wizerunkowego serwisu czołowego rosyjskiego producenta ciężarówek, akcentujący przejście firmy w nowy, lepszy czas a także odświeżenie jej wizerunku. W głównym miejscu wyeksponowana jest najnowsza ciężarówka Kamaz w czasie pracy, co przywodzi na myśl skojarzenie Kamaza z pojazdami trwałymi i zdolnym do realizacji najcięższych zadań.

Sprawdź projektSprawdź projektSprawdź projektSprawdź projekt

mini

Serwis wizerunkowy

Poligon Delta

Ostre i agresywne kolory uzupełniają się, tworząc serwis dla prawdziwych, twardych ludzi. Nieregularne linie oddzielające poszczególne fragmenty strony mają kojarzyć się z wykresem tętna i wzrostem poziomu adrenaliny - co symbolizuje walkę i wyzwania.

Sprawdź projektSprawdź projektSprawdź projektSprawdź projekt

mini

Serwis wizerunkowy

Redos

Serwis samochodów ciężarowych który miał wyróżniać się stylistyką na tle konkurencji. Został zaprojektowany tak aby wszelkie niezbędne informacje były łatwe do odszukania, i zachęcały do kontaktu w celu umówienia naprawy.

Sprawdź projektSprawdź projektSprawdź projekt