Projekty - Alfa Bravo
5922
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5922,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
  • Sort Portfolio:
  • All
  • Logo
  • Sklepy internetowe
  • Strony wizerunkowe

Mija Software

Twórcy oprogramowania. Użycie technicznych diagramów i rysunków ma za zadanie wzbudzić zaciekawieni.. Niezwykle ważne było pokazanie wizerunków załogi firmy a także zrealizowanych projektów.

Sprawdź projekt

Renoform

Konstrukcje kuchenne są często dziełami sztuki, a przy tym ukazują kunszt tego, kto je stworzył. Oczywistym więc było, by to właśnie zdjęcia realizacji odgrywały role pierwszoplanowe. Fotografie i realizacje kuchni swą dbałością o każdy szczegół budują wrażenie solidności firmy. A to właśnie takie elementy są niezwykle istotne dla klienta w wyborze wykonawcy.

Sprawdź projektSprawdź projektSprawdź projektSprawdź projektSprawdź projektSprawdź projekt

Morska Motors

Salon luksusowych samochodów. Elegancja przede wszystkim. Ukazanie zdjęć luksusowych aut na pierwszym planie, ma wzbudzić chęć posiadania i zachęcić do kontaktu. Całość połączona w jedną, przemyślaną i spójną całość.

Sprawdź projekt

QualionRate

Doradztwo finansowe winno kojarzyć się z bezpieczeństwem i przekazywaniem jasnych, zrozumiałych porad. Zdjęcie szczęśliwej rodziny, w połączeniu z  nietypową elegancją designu  zwiększa zaufanie do firmy doradczej. Ma w tym pomóc także przewaga koloru niebieskiego, który kojarzony jest z pozytywnymi odczuciami.

Sprawdź projektSprawdź projektSprawdź projektSprawdź projektSprawdź projekt

PAKK

Serwis wizerunkowy skupiony na sprzedaży szkoleń dla instruktorów sportu. Stylowe zdjęcie początkowe, które zachęca do skorzystania z przygotowanej oferty szkoleniowej.

Sprawdź projekt

MOWION

Nowa marka włączników światła. Przyglądając się projektowi nie ma wątpliwości, kto odgrywa główną rolę. Fotografie nowoczesnych wnętrz pozwalają na obserwację zastosowania proponowanych rozwiązań w praktyce. Kolorystyka łączy elementy nowoczesności z praktycznością.

Sprawdź projektSprawdź projektSprawdź projektSprawdź projekt

Bogactwo kaw

Sklep internetowy dystrybutora kawy. W sklepie zostały wkomponowane ciekawostki o kawie, które absorbują uwagę, tłumaczą i zachęcają do wyboru wyższej jakości produktu.

Sprawdź projekt

Wolf

Branża finansowa kojarzy się z dokładnością i skrupulatnością. Użycie kontrastowych kolorów- bieli i czerni, wyeksponowanie motta w centrum strony i użycie motywu wilka- w nawiązaniu do wizerunku firmy - ma za zadanie w sposób jak najefektywniejszy oddać wyjątkowy charakter przedsiębiorstwa.

Sprawdź projekt

Pools

Jak basen, to i wszechobecna woda i kolor niebieski. Layout, który łączy cechy prestiżu- nowoczesnego, domu, wraz z obecnym przy nim basenem. W przemyślanym miejscu wypunktowane są wszelkie korzyści, płynące z posiadania osobistego miejsca do pływania tuż przy domu.

Sprawdź projekt

Evangelizo

Biblijna aplikacja mobilna, która ma charakteryzować łatwością znalezienia Słowa Bożego przewidzianego na dany dzień tygodnia. W aplikacji postawiono na płynność działania i swobodę przemieszczania pomiędzy wieloma funkcjonalnościami.

Propozycja redesignu strony

Wars – posiłek w podróży

Przejrzysty i intuicyjny layout, w którym uzewnętrznione zostały cechy, mające ocieplić wizerunek marki, jednocześnie ją unowocześniając. Strona ma miała sprawić, by klient nabrał apetytu na to, co serwowane jest w wagonie restauracyjnym.

Sprawdź projektSprawdź projekt

Serwis wizerunkowy

Kamaz Polska

Layout wizerunkowego serwisu czołowego rosyjskiego producenta ciężarówek, akcentujący przejście firmy w nowy, lepszy czas a także odświeżenie jej wizerunku. W głównym miejscu wyeksponowana jest najnowsza ciężarówka Kamaz w czasie pracy, co przywodzi na myśl skojarzenie Kamaza z pojazdami trwałymi i zdolnym do realizacji najcięższych zadań.

Sprawdź projektSprawdź projektSprawdź projektSprawdź projekt

Serwis wizerunkowy

Poligon Delta

Ostre i agresywne kolory uzupełniają się, tworząc serwis dla prawdziwych, twardych ludzi. Nieregularne linie oddzielające poszczególne fragmenty strony mają kojarzyć się z wykresem tętna i wzrostem poziomu adrenaliny - co symbolizuje walkę i wyzwania.

Sprawdź projektSprawdź projektSprawdź projektSprawdź projekt

Serwis wizerunkowy

Redos

Serwis samochodów ciężarowych który miał wyróżniać się stylistyką na tle konkurencji. Został zaprojektowany tak aby wszelkie niezbędne informacje były łatwe do odszukania, i zachęcały do kontaktu w celu umówienia naprawy.

Sprawdź projektSprawdź projektSprawdź projekt