Nasze usługi - Alfa Bravo
19153
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19153,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
 

NASZE USŁUGI

Indywidualnie dopasowane rozwiązania

Kreatywność to nasza ulubiona usługa, a jakość to nasza ambicja, dlatego gwarantujemy, że podejście do Twojego przedsięwzięcia będzie głęboko przemyślane i nieszablonowe. Przy współpracy z naszymi klientami jesteśmy autentyczni i nie stosujemy nieuczciwych praktyk. Będziemy pracować bez limitu  aż do momentu, w którym będziesz w pełni usatysfakcjonowany.

MARKETING

Działania dopasowane
do Twojej firmy.

KREACJA WIZERUNKU

Kreowanie sposobu spostrzegania marki.

LOGO FIRMOWE

Rozpoznawalne
i wyróżniające się

STR. INTERNETOWE

Dopasowane do wizerunku
i Twoich usług.

COPYWRITING

Przekonujące teksty ofert
i stron internetowych.

SOCIAL MEDIA

Bądź w miejscu, w którym
są Twoi klienci.

MARKETING
DOPASOWANE DZIAŁANIA REKLAMOWE

Pomogliśmy naprawdę wielu firmą, które miały wspaniały potencjał usług i produktów ale nie potrafiły zainteresować nim swoich klientów. Obmyślając działania marketingowe korzystamy ze sprawdzonych sposobów zachęcających klienta do interakcji z marką.

Zapytaj o darmową wycenę
KREACJA
KREACJA WIZERUNKU TWOJEJ FIRMY
Kreując wizerunek firmy, obmyślamy spójny komunikat, który prezentujemy za pomocą szerokiej gammy nośników. Dbamy o to aby przekaz był w pełni zrozumiały dla grupy docelowej i zgadzał się z wizją rozwoju firmy.
Zapytaj o darmową wycenę
PROJEKTOWANIE
PROJEKTOWANIE LOGO
I TWORZENIE NAZWY DLA FIRMY
Tysiące nowych klientów stykających się z Twoją firmą oceni ją jedynie po spojrzeniu na logotyp. Projektowanie logo to dla nas jedno z kluczowych zadań, którego efekt zdecyduje jak klienci, partnerzy biznesowi czy wykwalifikowani potencjalni pracownicy spostrzegają Twoją firmę. Dodatkowo zajmujemy się opracowywaniem nazw firm oraz ich produktów, a także rejestracją w urzędzie patentowym.
Zapytaj o darmową wycenę
RESPONSIVE WEB DESIGN
STRONY INTERNETOWE
DOSTOSOWANE DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

Projektujemy strony wizerunkowe i sklepy internetowe, które pomogą Twojemu przedsięwzięcie w walce o uwagę klienta. Dodatkowo nasze serwisy, strony internetowe i sklepy są zaprojektowane w technologi responsywnej RWD (Responsive Web Design) dzięki czemu w idealny sposób dostosowują się do urządzeń mobilnych takich jak tablety czy smartphony.

Zapytaj o darmową wycenę
COPYWRITING
PISANIE TEKSTÓW REKLAMOWYCH,
TREŚCI DLA STRON INTERNETOWYCH I OFERT HANDLOWYCH

Używamy słów, które motywują do kupowania produktów i usług naszych klientów. Piszemy teksty reklamowe które informują, przekonują i lepiej sprzedają. Chętnie pomożemy Ci z opracowaniem każdego rodzaju treści.

Zapytaj o darmową wycenę
SOCIAL MEDIA
PROWADZENIE KOMUNIKACJI NA FACEBOOKU
I INNYCH PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Internet jest doskonałym miejscem do prezentacji swojej firmy, świadomego kreowania jej wizerunku oraz promocji swoich usług. Poprzez działania w social media wytworzymy bezpośrednią interakcje z Twoimi klientami i zachęcimy ich do korzystania z Twoich usług czy produktów.

Zapytaj o darmową wycenę