Oddział do Zadań Specjalnych ALFA BRAVO zdobył właśnie pierwszą recenzję na platformie Clutch

Oddział do Zadań Specjalnych ALFA BRAVO zdobył właśnie pierwszą recenzję na platformie Clutch

Ponad 10-letnie doświadczenie sprawia, że zespół ALFA BRAVO w swojej branży widział już wszystko.

14.06.2022 Mateusz Sychowski Mateusz Sychowski

Ponad 10-letnie doświadczenie sprawia, że zespół ALFA BRAVO w swojej branży widział już wszystko. Zbudowaliśmy team wyróżniający się kreatywnością i opierający swoją pracę na wiedzy - dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, przez które przechodzą nasi klienci.

Jednak nawet przy całej naszej wiedzy potrzebowaliśmy jeszcze możliwości rozpowszechniania informacji o naszych usługach w sposób organiczny. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie profilu dostawcy na biznesowej platformie z opiniami Clutch. Kierowaliśmy się przy tym starą i mądrą zasadą, aby szanować potęgę informacji zwrotnej.

Dziś chcemy podzielić się naszą pierwszą recenzją opublikowaną na platformie.

Firma, z którą współpracowaliśmy przy tym projekcie, to internetowa platforma do nauki języków obcych. Nasz klient poszukiwał dostawcy usług obejmujących zaprojektowanie serwisu internetowego oraz jego późniejsze rozwijanie. Skontaktował się z nami dzięki rekomendacji innego usługodawcy, który nie mógł podjąć się wykonania tego projektu.

Zadanie było dość proste: do jego realizacji wykorzystaliśmy języki Javascript and HTML. Nie możemy ujawnić tu szczegółów całego procesu, ale zainteresowani znajdą pełną recenzję od klienta na naszym profilu Clutch.

Recenzja - oprócz uzyskanego wyniku - przyniosła jeszcze jeden pozytywny skutek. Dzięki wsparciu otrzymanemu od klienta, znaleźliśmy się na liście najlepszych polskich twórców stron internetowych ecommerce na platformie Top Design Firms.


To kolejna platforma B2B, która zajmuje się tworzeniem rankingów najlepszych firm z różnych branż. Fakt, że zostaliśmy umieszczeni na listach - w połączeniu z dużym ruchem na platformie i wyselekcjonowaną grupa odbiorców - ułatwia potencjalnym klientom odnalezienie nas. I jeszcze jedna znaczna korzyść: dzięki platformie możemy szybko stać się usługodawcą pierwszego wyboru, bez inwestowania w marketing oraz rozbudowę zasięgów.

To dla nas idealna sytuacja, zwłaszcza po opublikowaniu pierwszej recenzji naszych usług. Jesteśmy niezmiernie podekscytowani możliwościami, które otworzą się przed ALFA BRAVO, gdy na naszym profilu zaczną regularnie pojawiać się kolejne pozytywne opinie.

Jesteśmy software housem z kompetencjami w zakresie projektowania UI/UX. Pracujemy dla klientów bezpośrednich, a także udostępniamy naszym klientom usługi zespołu programistów i projektantów na zasadzie outsourcingu. Budujemy dedykowane oprogramowanie oraz tworzymy projekty graficzne dla ecommerce, portali i firmowych stron internetowych.

Odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej o naszym zespole oraz usługach, które będą miały znaczny wpływ na branżę projektowania w Polsce. Przedstaw nam swój pomysł i porozmawiajmy o tym, w jaki sposób możemy wspólnie go urzeczywistnić.

Masz pytania?
Chętnie pomożemy!

img-fluid +48 58 585 90 70
Napisz do nas
Autor porady
Zaprawiony w rynkowych bojach, solidny i rzetelny w ALFA BRAVO jest odpowiedzialny na skrupulatne testy oprogramowania. Detektyw, który na czynniki pierwsze rozkłada każdy przypadek testowy i zamyka błędy w klatce. :)
Facebook
Linkedin
Behance