Technologie

Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania

W ALFA BRAVO biegle posługujemy się wszystkimi wartymi uwagi narzędziami i platformami. Nowoczesne technologie internetowe to zaplecze niezbędne do budowania rynkowej przewagi.

Dzięki nim realizujemy nawet te cele, które wydawały się nieosiągalne.

Budujemy systemy dedykowane i dopasowane do potrzeb Twojego projektu.

Nasz ekosystem pracy tworzą obecnie: PHP, CakePHP3, MySQL, MariaDB, MsSQL, Java Script, jQuery, HTML5, CSS3, Vue.js, Git, SaSS, Yarn, BlueJeans, Axure, Adobe, Hotjar, Google Analytics.

Bezpieczeństwo aplikacji

Nasz dedykowany system CMS ABDEO spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa, chroniąc poufne dane przedsiębiorstwa oraz dane użytkowników.

Po wdrożeniu systematycznie aktualizujemy aplikacje i monitorujemy poziom ochrony informacji.
Projektowanie graficzne
  • Projektowanie graficzne
Projektowanie graficzne
Wysoki standard bezpieczeństwa jest kluczowy dla każdej aplikacji. Dedykowane narzędzia IT gromadzą wiele informacji objętych tajemnicą handlową i stanowią cenny element firmowego know-how. Dodatkowo znajdują się w nich również informacje podawane przez użytkowników, takie jak dane osobowe objęte RODO oraz, nierzadko, dane wrażliwe.

Właśnie dlatego w stworzonym przez nas systemie CMS położyliśmy nacisk na bezpieczeństwo. System przeszedł testy penetracyjne, a po wdrożeniu jest systematycznie monitorowany.

Dostępność

Użytkownicy będą korzystać chętniej z tych systemów, które rozumieją. W ALFA BRAVO dbamy o to, by projekty były intuicyjne, możliwie proste w obsłudze i szybkie. Wstępnie optymalizujemy je również pod kątem pozycjonowania w Google
  • Tworzenie makiet funkcjonalnych
Spośród tysięcy stron i systemów oferowanych na rynku, największą szansę na sukces mają te, które zapewnią użytkownikom prostą drogę do celu. Dlatego w ALFA BRAVO dbamy o łatwość obsługi, przejrzysty interfejs oraz intuicyjny dostęp do wszystkich potrzebnych funkcjonalności.

Nasze projekty szybko się ładują i są przystosowane zarówno do pracy na komputerach, jak i na telefonach. Ich dostępność znacznie ułatwia firmom pozyskanie wysokiej liczby konwersji (nowych klientów).

Integracja

Dzięki możliwości integracji zamieniamy szereg osobnych narzędzi w jeden, ściśle powiązany system. Płatności on-line, zatowarowanie, księgowość, e-commerce, obsługa przesyłek kurierskich, rekrutacja i inne zadania przebiegają sprawniej gdy realizujesz je w jednym miejscu.
  • Tworzenie makiet funkcjonalnych
Każda firma korzysta dziś z przynajmniej kilku aplikacji od zewnętrznych dostawców. Czasem dysponuje również własnym systemem IT. Tworząc dedykowany system CMS możemy zintegrować wiele narzędzi używanych w ramach danego procesu.

Zapewniamy płynny, zautomatyzowany i bezbłędny przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi bazami danych oraz systemami CRM i ERP, systemami płatności on-line, programami księgowymi (Subiekt GT, Fakt, Symfonia, PcMarket), aplikacjami do obsługi przesyłek kurierskich, portalami aukcyjnymi, sklepami internetowymi i innymi aplikacjami, funkcjonującymi na bazie interfejsu API.

Programowanie

Nawet najlepszy pomysł zaczyna przynosić zyski dopiero wtedy, gdy zamieni się w konkretne narzędzie. W ALFA BRAVO tworzeniem i rozwijaniem projektów internetowych zajmuje się zespół doświadczonych programistów.
  • Projektowanie graficzne
Podczas tworzenia serwisów i aplikacji internetowych korzystamy z najbardziej efektywnych technologii dostępnych na rynku. Osobiście testujemy nowo pojawiające się rozwiązania, aby wybrać najlepsze.

Myślenie poza schematami pozwala nam skutecznie rozwijać projekty o charakterze innowacji. A do tego tworzymy aplikacje bezpieczne, dopasowane do potrzeb klienta i intuicyjne w obsłudze.

Projektowanie graficzne

Tak naprawdę w oprogramowaniu i stronach WWW to właśnie grafika jest najbliższa użytkownikom. W ALFA BRAVO projekty graficzne poddajemy gruntownej analizie skuteczności, tak aby realizowane przez Ciebie przedsięwzięcie generowało zyski.
  • Projektowanie graficzne
Grafika aplikacji i stron WWW może zdecydowanie ułatwiać zadanie użytkownikom i stanowić dla nich ważną pomoc w korzystaniu z dostępnych funkcjonalności. Wiele badań udowadnia ogromny wpływ projektu graficznego na skuteczność sprzedażową.

W ALFA BRAVO do projektowania grafiki wykorzystujemy najlepsze i niezawodne oprogramowanie.

Ważną częścią usługi projektowania graficznego, którą możemy realizować są analizy powdrożeniowe, realizowane przy pomocy takich narzędzi analitycznych, jak: Hotjar, Google Analytics czy model testów A/B.