ZESPÓŁ ALFA BRAVO

Oddział do zadań specjalnych gotowy do akcji

Stały zespół to kilkanaście osób a równolegle zbudowaliśmy niezależną bazę ponad dwudziestu pięciu utalentowanych specjalistów z całej Polski, dzięki czemu zawsze wyznaczamy optymalny zespół do realizacji konkretnego zadania. W ALFA BRAVO zamieniamy wielkie idee w spektakularne projekty.

 • Zespół ALFA BRAVO

  Artur
  Baza

  Współdowodzący zespołem ALFA BARVO, a także współwłaściciel. Formalnie od 12 lat w branży, choć zsumowanie czasu poświęconego na zdobywanie doświadczeń dałoby zapewne 112 lat. Projektant UX i Art Director z burzą pomysłów. Prywatnie ukochany tata trójki dzieci. W wolnym czasie trenuje paintball, a także redaguje portal CzyBógIstnieje.pl

 • Zespół ALFA BRAVO

  Bogumił
  Cenian

  Współdowodzący zespołem ALFA BARVO, a także współwłaściciel. Project manager i full stack developer z 11-letnim doświadczeniem – przez najtrudniejsze nawet projekty IT przedziera się ze skutecznością czołgu. Zawsze znajdzie odpowiednie rozwiązanie programistyczne. Prywatnie fantastyczny tata córeczki i synka. Fan sagi Star Wars i zdobywania szczytów.

 • Zespół ALFA BRAVO

  Damian
  Rost

  Od ponad 6 lata zdobywa doświadczenie w grafice ukierunkowanej na potrzeby użytkownika. Do każdego zlecenia podchodzi ambitnie i z pełnym zaangażowaniem. Stara się w pełni zrozumieć funkcjonowanie firm, jak i potrzeby naszych kontrahentów, aby projekty przez niego wykonane zawsze spełniały pokładane w nich oczekiwania. Wolny czas spędza na łonie natury z wędką w ręku lub na korcie do squasha.

 • Zespół ALFA BRAVO

  Tomasz
  Pliszka

  Programista, na którym zawsze można polegać. W swojej pracy przyjmuje taktykę najlepszych agentów do zadań specjalnych: pracuje cicho, w biurze pozostaje niemal niezauważalny, a w odpowiednim momencie przedstawia gotowy projekt zbudowany z żelazną solidnością. Prywatnie mąż wspaniałej żony.

 • Zespół ALFA BRAVO

  Aleksandra
  Dziubich

  Doskonale wykształcona programistka o pogodnym usposobieniu. Nie potrafi żyć bez adrenaliny – zarówno w pracy, gdy wspólnie z naszym oddziałem tworzy systemy IT i aplikacji, jak i prywatnie, kiedy kibicuje Formule 1. Jest również fanką „Władcy Pierścieni”.

 • Zespół ALFA BRAVO

  Andrzej
  Pabich

  Znakomity strateg programowania, jeden z najlepszych, jakich spotkaliśmy w naszym kraju. Dzięki analitycznemu umysłowi z wielkim zaangażowaniem rozpracowuje dedykowane aplikacje dla firm, systemy informatyczne, a także optymalizuje procesy biznesowe. Gdyby dowodził oddziałem wojska, rozgrywałby bitwy jak partie szachów.

 • Zespół ALFA BRAVO

  Michał
  Karpiński

  Zaprawiony w rynkowych bojach, solidny, rzetelny. Gdyby Zawisza Czarny żył współcześnie, nazywałby się właśnie Michał Karpiński. To bardzo mocna podpora i dobra dusza naszej drużyny. Człowiek, o którym mówi się, że jest „do rany przyłóż”, choć do obowiązków zawodowych podchodzi bardzo restrykcyjnie. Fantastyczny tata dwójki wspaniałych dzieci.

 • Zespół ALFA BRAVO

  Przemysław
  Piszko

  Spec z licencją na projektowanie. Profesjonalny grafik z 6-letnim doświadczeniem, mistrz layoutów stron WWW. Jego projekty graficzne wyróżniają się ogromną siłą rażenia. Sam przedstawia się jako Apple fanboy, co wyjaśnia jego zamiłowanie do prostych i nowoczesnych form. Po godzinach oddaje się pasji muzycznej – grą na gitarze.

 • Zespół ALFA BRAVO

  Sylwester
  Giers

  Programista, który wie, co w kodzie piszczy. Chwyta w lot nawet najbardziej zawiłe specyfikacje i zamienia je w działające aplikacje. Przedziera się przez setki linii kodu niczym tygrys przez dżunglę. Po godzinach szlifuje formę na siłowni.

 • Zespół ALFA BRAVO

  Mateusz
  Rytelewski

  Świetny człowiek i znakomity współpracownik, któremu żal czasu na sen. Podpora naszego zespołu – dosłownie: gdyby świat musiał podpierać jakiś mityczny Atlas, Mateusz z powodzeniem mógłby go zastąpić… Bez problemu wyciska sztangę, a wyciskanie siódmych potów na siłowni pasjonuje go tak samo, jak programowanie.

 • Zespół ALFA BRAVO

  Damian
  Romedza

  Programista, który przyswaja nowe technologie z prędkością światła – wystarczy, że raz je zobaczy. To człowiek-kameleon, błyskawicznie dopasowujący się do reguł gry w nowym projekcie i jest maksymalnie zaangażowany w realizację celu. Prywatnie miłośnik szybkich sportowych aut – prawdopodobnie zna je lepiej, niż ekipa techniczna obsługująca tor w Monte Carlo.

 • Zespół ALFA BRAVO

  Krzysztof
  Szymich

  To nasza tajna broń w zespole. Jako specjalista jest zawsze na pierwszej linii frontu. Cierpliwy, sumienny i kontaktowy potrafi wytłumaczyć w prosty sposób nawet najbardziej zawiły problem, a wcześniej – niczym detektyw – wyjaśnić jego przyczynę.

 • Zespół ALFA BRAVO

  Edyta
  Baza

  Zawsze na posterunku – perfekcyjnie przygotowana, uśmiechnięta, opanowana, cierpliwa. Klienci ALFA BRAVO uwielbiają ją za doskonałą organizację pracy i pomocną dłoń w każdej sytuacji. Te same cechy osobowości wykorzystuje także w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, w które angażuje się stale. Jej prywatną pasją jest rękodzieło.

 • Zespół ALFA BRAVO

  Julita
  Hildebrandt

  Zawsze na posterunku – perfekcyjnie przygotowana, uśmiechnięta, opanowana, cierpliwa. Klienci ALFA BRAVO uwielbiają ją za doskonałą organizację pracy i pomocną dłoń w każdej sytuacji.

 • Zespół ALFA BRAVO

  Anna
  Musz

  Z iście snajperską precyzją trafia słowem w gust naszych Klientów. Zmysł kreatywny wyostrza od prawie 15 lat. Jak sama powtarza, w jej głowie zawsze kłębi się burza pomysłów na kreatywne teksty dla firm. Pisanie to dla niej prawdziwa przyjemność i to widać!

 • Zespół ALFA BRAVO

  Mateusz
  Sychowski

  Zaprawiony w rynkowych bojach, solidny i rzetelny w ALFA BRAVO jest odpowiedzialny na skrupulatne testy oprogramowania. Detektyw, który na czynniki pierwsze rozkłada każdy przypadek testowy i zamyka błędy w klatce. :)

WARTOŚCI

Jesteśmy zespołem z zasadami

ALFA BRAVO to firma, która pozwala każdemu mieć wielkie idee.
Myśli przewodnie, dzięki którym osiągamy właściwe rezultaty dla zespołu i naszych klientów.

Jesteśmy lojalni wobec Klientów

Chcemy by Klienci dzięki naszej pomocy rozwijali swój biznes jeszcze skuteczniej. Stale dostosowujemy ofertę do potrzeb i wymogów szybko zmieniającego się rynku internetowego. Posiadamy bogate doświadczenie oraz świeże spojrzenie, które łączymy ze znajomością trendów i oczekiwań konsumentów.
 • Outsourcing usług
Czujemy się w pełni odpowiedzialni za jakość każdego zlecenia, które przyjmujemy do realizacji. Zawsze dajemy z siebie 100%, aby mieć pewność, że dostarczamy najlepsze możliwe rozwiązanie.

Nieustannie szkolimy się i doskonalimy nasze umiejętności, śledzimy branżowe innowację. Bardzo chętnie dzielimy się wiedzą a naszym Klientom podpowiadamy, jakie rozwiązania będą dla nich optymalne i jak mogą wykorzystać swój potencjał.
Outsourcing usług
Dbamy o to, aby dostarczać naszym klientom solidnie wykonane systemy, sklepy internetowe oraz strony WWW. Przemyślane, bezpieczne, szybkie i gruntownie przetestowane.

Solidność to nasz fundament

Uważamy, że stare dobre określenie „solidność” jest dziś używane stanowczo zbyt rzadko. A to właśnie ono najlepiej opisuje naszą pracę i cele, które sobie stawiamy. Solidnie wykonujemy powierzone nam zadania – czyli dążymy do jak najlepszych efektów, bez względu na to, jak wiele pracy od nas wymagają.
PO GODZINACH

Po godzinach też jest u nas ciekawie :)

Mamy dziesiątki pomysłów na wspólne spędzanie czasu. Świętujemy sukcesy i ważne wydarzenia w życiu każdego z nas. I zawsze pamiętamy o urodzinach!

 • ALFA BRAVO po godzinach
 • ALFA BRAVO po godzinach
 • ALFA BRAVO po godzinach
 • ALFA BRAVO po godzinach
 • ALFA BRAVO po godzinach
 • ALFA BRAVO po godzinach
 • ALFA BRAVO po godzinach
 • ALFA BRAVO po godzinach
 • ALFA BRAVO po godzinach
 • ALFA BRAVO po godzinach
 • ALFA BRAVO po godzinach
 • ALFA BRAVO po godzinach
 • ALFA BRAVO po godzinach
 • ALFA BRAVO po godzinach