NASZE REALIZACJE

Tworzymy projekt, który zrealizuje cele biznesowe naszych klientów

Jesteśmy oddziałem do zadań specjalnych

ALFA BRAVO to połączone siły agencji kreatywnej i software house. Naszą tajną bronią jest doświadczony zespół, wysokie standardy jakości i doskonała organizacja pracy.

Chcemy by dzięki naszej pomocy rozwijali Państwo swój biznes jeszcze skuteczniej. Mamy bogate doświadczenie oraz świeże spojrzenie, które łączymy ze znajomością trendów i oczekiwań konsumentów.

Strona WWW dla ubezpieczyciela

Wizerunkowa strona internetowa dla firmy ubezpieczeniowej

 • STRONY WIZERUNKOWE

Pru (dawniej Prudential) z siedzibą w Warszawie jest spółką należącą obecnie do Grupy M&G - jednego z czołowych brytyjskich ubezpieczycieli. Nasz wkład w nowy serwis internetowy klienta to zaawansowane prace programistyczne realizowane w ramach outsourcingu, w oparciu o platformę WordPress.

Klient

Pru

Strona WWW dla banku spółdzielczego

Nowoczesna strona internetowa dla banku spółdzielczego

 • STRONY WIZERUNKOWE

Nowa strona WWW dla Spółdzielczego Banku Rozwoju - instytucji obecnej od ponad 50 lat w regionie Białegostoku i Warszawy. W ramach prac całkowicie przeprojektowaliśmy serwis: wykonaliśmy makiety funkcjonalne i projekt graficzny zgodny z zasadami UX, a także wdrożyliśmy modułowy system CMS ABDEO.

Klient

SBR Bank

Strona internetowa biura architektonicznego

Indywidualna strona internetowa dla architekta wnętrz

 • STRONY WIZERUNKOWE

BeArt Group to biuro architektoniczne z siedzibą w Trójmieście (Gdańsk). Minimalistyczna strona internetowa z panelem administracyjnym, oparta na naszym autorskim, modułowym systemie CMS ABDEO, okazała się strzałem w dziesiątkę. Serce strony stanowi rozbudowana galeria realizacji, z oryginalnym, dwukolumnowym układem treści.

Klient

BeArt Group

Strona internetowa dla banku zgodna z UX

Strona internetowa banku z kalkulatorem kredytowym

 • STRONY WIZERUNKOWE

Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej liczy sobie ponad 110 lat! Klient powierzył nam projekt graficzny oraz wdrożenie nowej strony WWW oraz programowanie kalkulatorów finansowych i modułu zakładania konta bankowego online. Zapewniamy także wsparcie techniczne i stałą opiekę nad stroną.

Klient

Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej

Sklep internetowy dla firmy cateringowej

Strona i sklep internetowy z dietami pudełkowymi

 • SKLEPY INTERNETOWE

Diet4U z Warszawy był jednym z pionierów na rynku dostawców diet pudełkowych. Specyfika branży klienta sprawiła, że zaproponowaliśmy mu zaprojektowanie dedykowanego systemu i sklepu internetowego, zgodnego z UX. Oprócz programowania, wspieramy Diet4u również poprzez outsourcing graficzny.

Klient

Diet4U

Strona WWW z UX dla firmy produkcyjnej

Strona wizerunkowa i katalog produktów producenta artykułów czystości

 • STRONY WIZERUNKOWE

Firma Forte+ z Warszawy jest doskonale znana konsumentom - jej produkty można spotkać w ogólnopolskich sieciach handlowych. Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej dla tej marki, z uwzględnieniem analizy UX, makiet funkcjonalnych, a także programowania frontend i backend na systemie CMS ABDEO.

Klient

Forte+

Strona internetowa producenta akcesoriów do mebli

Strona internetowa z katalogiem produktów dla firmy meblarskiej

 • STRONY WIZERUNKOWE

Quamiro jest producentem akcesoriów meblowych z Warszawy - firma należy do znanej w branży meblarskiej spółki INDECO S.A. Naszym zadaniem było odświeżenie strony wizerunkowej Quamiro - w tym projektowanie graficzne poprzedzone analizą UX. Realizacja powstała na zlecenie naszego partnera Safi Studio.

Klient

Quamiro

Portal o kulturze z systemem CMS

Największy w Polsce portal informacyjny o scenie teatralnej

 • STRONY WIZERUNKOWE

e-teatr.pl to jeden z najważniejszych portali o kulturze w Polsce - i najważniejszy w dziedzinie teatru. Na zlecenie Instytutu Teatralnego w Warszawie zaprogramowaliśmy dedykowany system CMS do zarządzania zawartością platformy w sposób szybki, ergonomiczny i bezpieczny. Od chwili wdrożenia zapewniamy wsparcie techniczne i opiekę nad portalem.

Klient

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

Strona WWW z atrakcjami

Portal internetowy z atrakcjami dla dzieci i dorosłych

 • STRONY WIZERUNKOWE

Atrakcje.pl to innowacyjny serwis z ofertami atrakcji z Krakowa, woj. małopolskiego i całego kraju. Portal internetowy z systemem rezerwacji opracowaliśmy od podstaw - począwszy od gruntownej analizy i makiet UX, poprzez projekty graficzne, aż po programowanie frontend. Obecnie wspieramy rozwój portalu poprzez wynajem programistów w modelu Outsourcingu.

Klient

Atrakcje.pl

Strona WWW dla Urzędu Miasta Gdynia

Projekt strony internetowej dla Urzędu Miasta Gdyni

 • STRONY WIZERUNKOWE

Oficjalna strona WWW Urzędu Miejskiego w Gdyni to rozbudowany serwis, agregujący wszystkie informacje istotne dla mieszkańców i turystów. W tej realizacji szczególne znaczenie miała użyteczność strony internetowej - dlatego projekt, który stworzyliśmy, spełnia wszystkie standardy User Experience i jest przyjazny dla użytkowników.

Klient

Urząd Miasta Gdyni

Strona internetowa do kursów on-line

Platforma e-learningowa z kursami językowymi on-line

 • SKLEPY INTERNETOWE

Zaprojektowana dla marki Fizuen z Poznania platforma do nauki języka angielskiego obejmuje aplikację on-line oraz dedykowany system sprzedażowy (indywidualny tunel zakupowy). Przyjazny interfejs i przejrzysty layout zgodny z UX/UI dopełniają całości - właśnie tak powinna wyglądać skuteczna strona do sprzedaży kursów on-line!

Klient

Fizuen

Logo dla produktów ekologicznych

Projekt logo i etykiety dla marki spożywczej / eko

 • BRANDING

Jakie powinno być logo dla firmy spożywczej? Naszym zdaniem - nowoczesne i minimalistyczne! Dlatego, gdy Aktywa Natury zwróciły się do nas misją zaprojektowania znaku firmowego i etykiet, postawiliśmy na konkret. To logo ma w sobie siłę i energię, które wyróżnią markę na rynku.

Klient

Aktywa Natury

Logo dla aplikacji dietetycznej

Unikalne logo dla aplikacji mobilnej

 • BRANDING

kCalcuLate to innowacyjna aplikacja mobilna z branży dietetycznej i fitness. Podczas projektowania logo dla naszego klienta zadbaliśmy, aby ułatwiało ono zapamiętanie dość długiej 10-literowej nazwy i podkreślało jej ideę. Właściwa typografia oraz odpowiednie użycie dużych liter sprawiają, że w sekundę wszystko staje się jasne!

Klient

kCalcuLate

Logo dla firmy fotograficznej

Wyróżniający projekt logo dla fotografa

 • BRANDING

Branding dla branży fotograficznej? Czysta przyjemność - i jednocześnie wielkie wyzwanie. W tym oszczędnym projekcie znalazł się obiektyw aparatu, ważka (nasza klientka fotografuje przyrodę) i formy geometryczne, ponieważ przyroda, sztuka i matematyczna harmonia są ze sobą nierozerwalnie połączone. Logo świetnie sprawdza się również jako znak wodny na zdjęciach.

Klient

Tamara Dereń Photography

Makiety UX i przyjazny projekt portalu internetowego

Projektowanie UX i makiety funkcjonalne dla portalu z ogłoszeniami

 • PROJEKTOWANIE UX

Atrakcje.pl to rozbudowany portal z ofertami atrakcji dla dzieci i osób dorosłych. Przejrzysty interfejs, przyjazny dla użytkowników i prosta ścieżka zakupowa są kluczowe dla skuteczności sprzedażowej tej platformy. Dlatego projekt graficzny poprzedziliśmy przygotowaniem dokumentacji i analizą UX, której wynikiem były makiety funkcjonalne kluczowych widoków.

Klient

Atrakcje.pl

Makiety funkcjonalne UX portalu z ofertami dla przemysłu

Audyt i analiza UX portalu internetowego z ogłoszeniami dla branży przemysłowej

 • PROJEKTOWANIE UX

Wytwarzaj.pl to nowy gracz na wymagającym rynku - platforma ogłoszeniowa gromadzi oferty skierowane do specjalistów i firm z branży przemysłowej. W ALFA BRAVO zajęliśmy się kompleksowym projektowaniem graficznym i programowaniem portalu - a jednym z najważniejszych elementów jest w nim przejrzysty i konkretny interfejs użytkownika. Cały proces został poprzedzony analizą UX i projektowaniem makiet funkcjonalnych.

Klient

3DM Group