NASZE REALIZACJE

Tworzymy projekt, który zrealizuje cele biznesowe naszych klientów

Jesteśmy oddziałem do zadań specjalnych

ALFA BRAVO to połączone siły agencji kreatywnej i software house. Naszą tajną bronią jest doświadczony zespół, wysokie standardy jakości i doskonała organizacja pracy.

Chcemy by dzięki naszej pomocy rozwijali Państwo swój biznes jeszcze skuteczniej. Mamy bogate doświadczenie oraz świeże spojrzenie, które łączymy ze znajomością trendów i oczekiwań konsumentów.

Strona WWW dla ubezpieczyciela

Wizerunkowa strona internetowa dla firmy ubezpieczeniowej

 • STRONY WIZERUNKOWE

Pru (dawniej Prudential) z siedzibą w Warszawie jest spółką należącą obecnie do Grupy M&G - jednego z czołowych brytyjskich ubezpieczycieli. Nasz wkład w nowy serwis internetowy klienta to zaawansowane prace programistyczne realizowane w ramach outsourcingu, w oparciu o platformę WordPress.

Klient

Pru

Strona WWW dla banku spółdzielczego

Nowoczesna strona internetowa dla banku spółdzielczego

 • STRONY WIZERUNKOWE

Nowa strona WWW dla Spółdzielczego Banku Rozwoju - instytucji obecnej od ponad 50 lat w regionie Białegostoku i Warszawy. W ramach prac całkowicie przeprojektowaliśmy serwis: wykonaliśmy makiety funkcjonalne i projekt graficzny zgodny z zasadami UX, a także wdrożyliśmy modułowy system CMS ABDEO.

Klient

SBR Bank

Strona internetowa biura architektonicznego

Indywidualna strona internetowa dla architekta wnętrz

 • STRONY WIZERUNKOWE

BeArt Group to biuro architektoniczne z siedzibą w Trójmieście (Gdańsk). Minimalistyczna strona internetowa z panelem administracyjnym, oparta na naszym autorskim, modułowym systemie CMS ABDEO, okazała się strzałem w dziesiątkę. Serce strony stanowi rozbudowana galeria realizacji, z oryginalnym, dwukolumnowym układem treści.

Klient

BeArt Group

Strona internetowa UX/UI z wyszukiwarką ofert aut na wynajem

Dedykowany system z wyszukiwarką ofert dla branży wynajmu samochodów

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

SIXT - jeden z międzynarodowych liderów na rynku usług mobilności - powierzył nam kompleksowe prace nad nową wersją platformy SIXT DriveSmart. Klientowi zaproponowaliśmy unowocześnienie serwisu na wielu płaszczyznach - począwszy od makietowania funkcjonalnego i UX, poprzez odświeżenie projektu graficznego, aż po zaprogramowanie na dedykowanym systemie. Wdrożenie objęło szereg nowych funkcjonalności, w tym zaawansowane filtrowanie i dopasowywanie ofert, możliwość łatwej konfiguracji oferty w zależności od potrzeb klienta oraz zawarcie umowy on-line.

Klient

SIXT

Oszczędne, proste logo dla firmy budowlanej, które sprawdzi się znakomicie na dużych formatach (np. na plandekach)

Nowoczesny projekt logo dla firmy budowlanej

 • BRANDING

Specjalnością niemieckiej marki KRUSE jest branża budowlana, a dokładniej projektowanie i budowa mostów. Logo firmy potencjalnie może pojawić się zarówno na wizytówkach, odzieży roboczej, jak i na wielkopowierzchniowych plandekach, dlatego podczas tworzenia projektu zadbaliśmy, aby prezentował się korzystnie w rozmiarze mikro i makro. W efekcie uzyskaliśmy minimalistyczny znak firmowy, który łatwo poddaje się skalowaniu, a dzięki oryginalnej kompozycji linii - w czystych, wyrazistych barwach - zawsze przyciąga uwagę.

Klient

KRUSE

Czytelne, kreatywne logo dla cenionej marki realizatorskiej

Kreatywne logo dla firmy z branży filmowej

 • BRANDING

Heliograf to jedna z największych i najbardziej cenionych niezależnych marek w polskiej branży filmowej - zespół firmy pracował na planach najsłynniejszych filmów ostatnich lat. Jak pokazać 30-letnią historię, profesjonalizm, ale też artyzm w jednym, małym znaku graficznym? Podczas projektowania logo postawiliśmy na dwa czytelne motywy: żarówkę i klasyczną taśmę filmową. Ta właśnie, artystyczna gra skojarzeń sprawiła, że w znaku firmowym mieści się wszystko, co istotne: światło, błysk, idea, kamera... akcja!

Klient

Heliograf

Logo oparte na prostych, geometrycznych kształtach, z czytelnymi odniesieniami do polskiego rynku

Projekt logo dla firmy odzieżowej

 • BRANDING

W branży naszego klienta liczy się każdy detal - dokładnie tak samo jest w przypadku prezentowanego logo dla szwalni. Gdy zapytaliśmy właścicieli marki SewInPoland z Gdyni o ważne dla nich wartości, wskazali na jakość i solidność, ale także fakt, że wszystkie zlecenia realizują w Polsce. Zainspirowani tymi wskazówkami, stworzyliśmy znak firmowy, który wygląda efektownie nie tylko na wizytówkach czy stronach WWW, ale także jako logo na metkach czy naszywkach. Oczywiście z nieodłącznym elementem flagi, pokazanej jednak w sposób subtelny i nieoczywisty.

Klient

SewInPoland

Strona internetowa dla banku zgodna z UX

Strona internetowa banku z kalkulatorem kredytowym

 • STRONY WIZERUNKOWE

Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej liczy sobie ponad 110 lat! Klient powierzył nam projekt graficzny oraz wdrożenie nowej strony WWW oraz programowanie kalkulatorów finansowych i modułu zakładania konta bankowego online. Zapewniamy także wsparcie techniczne i stałą opiekę nad stroną.

Klient

Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej

Sklep internetowy dla firmy cateringowej

Strona i sklep internetowy z dietami pudełkowymi

 • SKLEPY INTERNETOWE

Diet4U z Warszawy był jednym z pionierów na rynku dostawców diet pudełkowych. Specyfika branży klienta sprawiła, że zaproponowaliśmy mu zaprojektowanie dedykowanego systemu i sklepu internetowego, zgodnego z UX. Oprócz programowania, wspieramy Diet4u również poprzez outsourcing graficzny.

Klient

Diet4U

Strona WWW z UX dla firmy produkcyjnej

Strona wizerunkowa i katalog produktów producenta artykułów czystości

 • STRONY WIZERUNKOWE

Firma Forte+ z Warszawy jest doskonale znana konsumentom - jej produkty można spotkać w ogólnopolskich sieciach handlowych. Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej dla tej marki, z uwzględnieniem analizy UX, makiet funkcjonalnych, a także programowania frontend i backend na systemie CMS ABDEO.

Klient

Forte+

Strona internetowa producenta akcesoriów do mebli

Strona internetowa z katalogiem produktów dla firmy meblarskiej

 • STRONY WIZERUNKOWE

Quamiro jest producentem akcesoriów meblowych z Warszawy - firma należy do znanej w branży meblarskiej spółki INDECO S.A. Naszym zadaniem było odświeżenie strony wizerunkowej Quamiro - w tym projektowanie graficzne poprzedzone analizą UX. Realizacja powstała na zlecenie naszego partnera Safi Studio.

Klient

Quamiro

Portal o kulturze z systemem CMS

Największy w Polsce portal informacyjny o scenie teatralnej

 • STRONY WIZERUNKOWE

e-teatr.pl to jeden z najważniejszych portali o kulturze w Polsce - i najważniejszy w dziedzinie teatru. Na zlecenie Instytutu Teatralnego w Warszawie zaprogramowaliśmy dedykowany system CMS do zarządzania zawartością platformy w sposób szybki, ergonomiczny i bezpieczny. Od chwili wdrożenia zapewniamy wsparcie techniczne i opiekę nad portalem.

Klient

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

Strona WWW z atrakcjami

Portal internetowy z atrakcjami dla dzieci i dorosłych

 • STRONY WIZERUNKOWE

Atrakcje.pl to innowacyjny serwis z ofertami atrakcji z Krakowa, woj. małopolskiego i całego kraju. Portal internetowy z systemem rezerwacji opracowaliśmy od podstaw - począwszy od gruntownej analizy i makiet UX, poprzez projekty graficzne, aż po programowanie frontend. Obecnie wspieramy rozwój portalu poprzez wynajem programistów w modelu Outsourcingu.

Klient

Atrakcje.pl

Strona WWW dla Urzędu Miasta Gdynia

Projekt strony internetowej dla Urzędu Miasta Gdyni

 • STRONY WIZERUNKOWE

Oficjalna strona WWW Urzędu Miejskiego w Gdyni to rozbudowany serwis, agregujący wszystkie informacje istotne dla mieszkańców i turystów. W tej realizacji szczególne znaczenie miała użyteczność strony internetowej - dlatego projekt, który stworzyliśmy, spełnia wszystkie standardy User Experience i jest przyjazny dla użytkowników.

Klient

Urząd Miasta Gdyni

Strona internetowa do kursów on-line

Platforma e-learningowa z kursami językowymi on-line

 • SKLEPY INTERNETOWE

Zaprojektowana dla marki Fizuen z Poznania platforma do nauki języka angielskiego obejmuje aplikację on-line oraz dedykowany system sprzedażowy (indywidualny tunel zakupowy). Przyjazny interfejs i przejrzysty layout zgodny z UX/UI dopełniają całości - właśnie tak powinna wyglądać skuteczna strona do sprzedaży kursów on-line!

Klient

Fizuen

Makiety UX i przyjazny projekt portalu internetowego

Projektowanie UX i makiety funkcjonalne dla portalu z ogłoszeniami

 • PROJEKTOWANIE UX

Atrakcje.pl to rozbudowany portal z ofertami atrakcji dla dzieci i osób dorosłych. Przejrzysty interfejs, przyjazny dla użytkowników i prosta ścieżka zakupowa są kluczowe dla skuteczności sprzedażowej tej platformy. Dlatego projekt graficzny poprzedziliśmy przygotowaniem dokumentacji i analizą UX, której wynikiem były makiety funkcjonalne kluczowych widoków.

Klient

Atrakcje.pl

Makiety funkcjonalne UX portalu z ofertami dla przemysłu

Audyt i analiza UX portalu internetowego z ogłoszeniami dla branży przemysłowej

 • PROJEKTOWANIE UX

Wytwarzaj.pl to nowy gracz na wymagającym rynku - platforma ogłoszeniowa gromadzi oferty skierowane do specjalistów i firm z branży przemysłowej. W ALFA BRAVO zajęliśmy się kompleksowym projektowaniem graficznym i programowaniem portalu - a jednym z najważniejszych elementów jest w nim przejrzysty i konkretny interfejs użytkownika. Cały proces został poprzedzony analizą UX i projektowaniem makiet funkcjonalnych.

Klient

3DM Group

Strona internetowa z dedykowanym systemem do składania zamówień

Strona internetowa z konfiguratorem diet pudełkowych

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Kuroniowie Diety to marka cateringowa z Warszawy prowadzona przez rodzinę słynną w branży kulinarnej i gastronomicznej. W ramach działań naszych projektantów i programistów powstała strona internetowa do zamawiania diet pudełkowych, wzbogacona o dedykowany system do składania zamówień: indywidualny konfigurator diet i moduł planowania dostaw.

Klient

KURONIOWIE DIETY

Wizerunkowy serwis dla dealera samochodów

Strona wizerunkowa salonu samochodowego

 • STRONY WIZERUNKOWE

Marketing luksusowych aut wymaga szczególnej oprawy. Dla salonu samochodowego Mercedes-Benz Witman z Gdańska zaprojektowaliśmy stronę internetową zgodną z UX, a jednocześnie przyprawiającą wielbicieli motoryzacji o szybsze bicie serca. Przemyślana struktura informacji sprawia, że serwis sam prowadzi użytkownika od informacji o ofercie do kontaktu z dealerem.

Klient

Witman Sp. z o.o.

Platforma do sprzedaży filmów edukacyjnych i forum dyskusyjne

Platforma do zakupu kursów on-line dla maturzystów (Gdańsk)

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Założycielka marki Medream powierzyła nam budowę platformy z kursami on-line z biologii - dziś jest to jeden z najpopularniejszych w Polsce serwisów edukacyjnych dla maturzystów! W ramach prac wykonaliśmy makietowanie funkcjonalne i projekt graficzny zgodny z UX, a także programowanie strony. Dedykowany system do nauki online wyposażyliśmy w moduł składania zamówień, dodawania opinii i ocen, a także zamknięte forum dyskusyjne z funkcją moderacji.

Klient

MEDREAM

Projekt graficzny dla producenta chemii budowlanej

Projekt graficzny strony WWW dla producenta materiałów budowlanych

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Marka Soudal to jeden z potentatów w branży chemii budowlanej, obecny na rynkach 130 krajów. We współpracy z naszym partnerem - agencją Safi Studio - uczestniczyliśmy w pracach nad serwisem tematycznym marki - domszczelny.pl. Opracowaliśmy przyjazny dla użytkownika projekt graficzny serwisu - odpowiedni do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów.

Klient

Soudal

Projekt graficzny strony WWW dla branży wędliniarskiej

Grafika strony internetowej dla producenta wędlin

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Czy strona internetowa może sprawić, że użytkownik poczuje głód? Tą realizacją udowadniamy, że tak! Na zlecenie naszego partnera - Safi Studio - zrealizowaliśmy projekt graficzny strony internetowej dla marki premium z branży wędliniarskiej: Wędliny z Dębiny. W efekcie powstał serwis zgodny z UX, który eksponuje ważne dla marki wartości, a jednocześnie wywołuje u klientów reakcję: "muszę tego spróbować!".

Klient

Wędliny z Dębiny

Projekt graficzny dla systemu rezerwacji

Projekt UX - User Experience dla systemu rezerwacji online

 • PROJEKTOWANIE UX

Marka Bookero (Warszawa) dostarcza przedsiębiorcom doskonały system rezerwacji online. Jak sprzedawać innowacyjną aplikację? Kluczem do sukcesu jest angażująca prezentacja korzyści! Nasi specjaliści User Experience i projektanci graficzni zrealizowali projekt, który intuicyjnie prowadzi użytkownika poprzez kolejne funkcje systemu i kreuje u niego potrzebę posiadania tego narzędzia.

Klient

Bookero

Strona wizerunkowa dla producenta opakowań

Projektowanie i programowanie strony WWW producenta opakowań

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Innowacyjne przedsiębiorstwo produkcyjne wymaga innowacyjnej prezentacji. Strona wizerunkowa dla marki Dafo Plastics z Nowego Targu prezentuje firmę przemysłową, ale jej estetyka inspirowana jest branżą kosmetyczną. Cały projekt jest dziełem ALFA BRAVO: od makiety funkcjonalnej i UX, poprzez projekt graficzny, aż po programowanie z wykorzystaniem CMS ABDEO oraz wdrożenie strony na serwerze.

Klient

Dafo Plastics

Dedykowany sklep internetowy z suplementami diety

Sklep internetowy dla producenta suplementów diety

 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Dobrze zbudowany sklep internetowy sam prowadzi klienta od wyboru produktu do zakupu. Projekt dla Kenay (Kalisz) to wzorcowe wdrożenie zasad User Experience na każdym poziomie - nawigacji, karty produktu oraz koszyka i zamówienia. Realizację projektu rozpoczęliśmy od analizy UX, a na jej podstawie zaprogramowaliśmy indywidualny, dedykowany sklep na platformie ABDEO. W ramach wdrożenia sklepu przeprowadziliśmy także migrację produktów.

Klient

Kenay

Projekt hurtowni on-line ABACOSUN

Rozbudowany system sprzedaży dla hurtowni sprzętu kosmetycznego

 • SKLEPY INTERNETOWE

ABACOSUN z Gdyni to jeden z liderów zaopatrzenia salonów kosmetycznych i SPA. Dedykowana platforma hurtowni on-line w 100% wpisuje się w potrzeby naszego klienta. Programowanie systemu objęło m.in. zaawansowany moduł B2B do sprzedaży hurtowej z możliwością zarządzania polityką cen oraz rabatów. Sprzedaż poprzez stronę WWW wspiera ponadto interaktywna mapa salonów firmowych. ABACOSUN otrzymuje od nas stałe wsparcie techniczne i opiekę nad stroną 24/7.

Klient

ABACOSUN

Strona WWW z konfiguratorem produktów dla producenta gadżetów

Dedykowana strona WWW z konfiguratorem produktów dla producenta gadżetów

 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

TedGifted z Poznania to największy europejski producent smyczy reklamowych. Nasza współpraca z marką obejmuje szereg usług specjalistycznego programowania, w tym budowę strony internetowej na bazie systemu CMS ABDEO oraz zaprogramowanie dedykowanego systemu zamawiania i konfiguracji produktów (funkcjonalności ERP - do planowania produkcji). TedGited powierzył nam także wdrożenie systemu CRM oraz integrację z używanymm przez firmę systemem Symfonia.

Klient

TedGifted

Indywidualna platforma sprzedażowa dla delikatesów online

Innowacyjny sklep internetowy dla delikatesów online

 • SKLEPY INTERNETOWE

Ten projekt pokazuje, jak ogromne możliwości wsparcia sprzedaży oferują nowoczesne technologie IT. THELikatesy Kultura Smaku są innowacyjnym konceptem w swojej branży, a my wyposażyliśmy je w narzędzia, które umożliwiają m.in. dopasowanie transportu produktów spożywczych do panującej temperatury, prowadzenie programu partnerskiego czy też weryfikację konta kodem SMS. W ramach usług programowania przeprowadziliśmy integrację sklepu z zewnętrznym oprogramowaniem, a obecnie świadczymy stałe wsparcie techniczne i opiekę.

Klient

THELikatesy Kultura Smaku

Sklep online o eleganckim, nowoczesnym designie - z dedykowanymi funkcjonalnościami

Sklep internetowy dla producenta wyposażenia do kuchni

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Ambasadorem marki Zwieger (Warszawa) jest Michel Moran, szef kuchni, dziennikarz kulinarny i twórca restauracji polecanej w przewodniku Michelin. A sama marka zachwyciła polskich oraz europejskich klientów jakością oferty wyposażenia kuchennego. Sklep internetowy dla tego klienta musiała prezentować się równie imponująco! Zaczęliśmy od makiety funkcjonalnej, następnie stworzyliśmy ekskluzywny projekt graficzny oraz zaprogramowaliśmy dedykowane funkcje ściśle dopasowane do potrzeb klienta.

Klient

Zwieger

Projekt sklepu internetowego z dodatkami do Prestashop

Unikalny sklep internetowy z produktami cyfrowymi

 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

W ALFA BRAVO często realizujemy projekty na zamówienie naszych kolegów po fachu. Dokładnie tak było w przypadku marki Sensbit (Gdańsk)! To sklep internetowy, w którym można nabyć gotowe moduły Prestashop, modyfikacje sklepów na bazie tej platformy oraz indywidualne dodatki. Layout Sensbit jest dziełem naszych projektantów graficznych UI oraz specjalistów UX. Maksymalnie przejrzysty układ treści pewnie prowadzi klienta przez proces wyboru i zamówienia produktu.

Klient

Sensbit

Platforma do zakupu szkoleń z ultranowoczesnym systemem zamówień

Platforma do zakupu szkoleń i webinarów sportowych

 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Akademia Kultury Fizycznej z Poznania wspiera amatorów i profesjonalistów z branży sportowej w świadomym doskonaleniu procesu treningowego. Dedykowany sklep internetowy ze szkoleniami, który stworzyliśmy dla AKF, musi utrzymać taką samą dynamikę działania! Zaprojektowaliśmy szybki proces zakupowy, który pozwala klientom błyskawicznie dobrać szkolenie dla siebie i zarezerwować miejsce na wydarzeniu stacjonarnym lub on-line.

Klient

Akademia Kultury Fizycznej

Elegancka strona internetowa z CMS dla marki kosmetyków

Elegancki sklep internetowy dla marki kosmetyków

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Marigold - słynna marka kosmetyków z UK - powierzyła nam kompleksowy proces projektowania i wdrożenia sklepu internetowego. Projekt graficzny serwisu, utrzymany w pastelowej kolorystyce, stylistyką nawiązuje do ekskluzywnych, drukowanych katalogów. Natomiast warstwa programistyczna wykonana została w całości na bazie naszego systemu CMS ABDEO, wzbogaconego o dedykowane rozwiązania dopasowane do potrzeb zgłoszonych przez klienta.

Klient

Marigold

Sprzedażowy serwis zajęć dla dzieci - z systemem CMS ABDEO

Strona sprzedażowa z systemem rejestracji na warsztaty

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Turbo KIDS jest marką szczególnie bliską naszemu sercu - uważamy bowiem, że wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży to wyjątkowa misja! Dla organizatora warsztatów i półkolonii powstała strona internetowa z dedykowanym systemem rejestracji uczestników. Opracowaliśmy makiety funkcjonalne, stworzyliśmy sprzedażowy projekt graficzny i wykonaliśmy usługę programowania serwisu na bazie autorskiego systemu CMS ABDEO.

Klient

Turbo KIDS

Sklep internetowy z branży spożywczej zgodny z UX

Rozbudowana platforma e-commerce dla delikatesów

 • SKLEPY INTERNETOWE

Zaawansowane serwisy z rozbudowanym zestawem funkcjonalności nie są zarezerwowane wyłącznie dla ogólnopolskich sieci handlowych. Udowodniliśmy to projektując sklep internetowy z branży spożywczej dla delikatesów z Wejherowa. Platforma Made In Kaszebe wyróżnia się przyjemnym dla oka projektem graficznym zgodnym z User Experience, a także doskonale przemyślaną obsługą procesu składania zamówień. To potężne narzędzie sprzedaży - jednocześnie przyjazne jak osiedlowy sklep.

Klient

Made In Kaszebe

Strategia komunikacji i projekt strony internetowej z konfiguratorem dla marki oświetlenia

Od strategii komunikacji do konfiguratora na stronie WWW

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • PROJEKTOWANIE UX
 • BRANDING

Marka MOWION stworzona została przez Kanlux - jednego z liderów w europejskiej branży oświetleniowej. Klient powierzył nam bardzo szeroki zakres prac - począwszy od opracowania strategii komunikacji dla marki, poprzez zgodny z nią projekt graficzny serwisu, aż po zaawansowane prace graficzne i programistyczne. Zrealizowaliśmy m.in. konfigurator doboru ramek i wtyczek. Nasz system ułatwia nawet dobór włącznika do aranżacji wnętrza, pokazując przykładową wizualizację w pomieszczeniu.

Klient

KANLUX

Korporacyjna strona internetowa z dedykowanym repozytorium plików

Rozbudowana strona internetowa dla międzynarodowej korporacji

 • STRONY WIZERUNKOWE

VTS Group to polska marka, która przebojem podbiła globalny rynek systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. W ALFA BRAVO powstała korporacyjna strona internetowa - cały proces realizacji objął m.in. makietowanie funkcjonalne, projekt UX/UI, a także programowanie strony na bazie systemu CMS ABDEO. Na uwagę zasługuje m.in. potężne repozytorium plików (sterowniki, instrukcje, karty produktów) z ułatwieniami do obsługi wariantów językowych oraz historią kolejnych wersji plików.

Klient

VTS Group

Funkcjonalna strona WWW dla korporacji z systemem zamówień on-line

Korporacyjny serwis dla wiodącej marki leasingowej

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Grupa Masterlease z siedzibą w Gdańsku świadczy usługi leasingu i należy do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. Naszym specjalistom marka powierzyła całościowe prace nad nową wersją strony internetowej, z jednej strony utrzymaną w duchu User Experience, a z drugiej - zgodną ze stylistyką marki. W ramach prac wykonaliśmy makiety funkcjonalne, a następnie zaprojektowaliśmy przejrzysty layout i zaprogramowaliśmy system do zamawiania on-line.

Klient

Grupa Masterlease

Strona internetowa z landing page oraz bezpiecznym formularzem kontaktowym

Wizerunkowa strona internetowa dla doradcy ubezpieczeniowego

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Marka Diameo (Warszawa) specjalizuje się w sektorze prywatnych ubezpieczeń na życie oraz umożliwia pacjentom korzystanie z opieki medycznej za granicą. Firmowa strona internetowa klienta została zrealizowana w całości przez zespół ALFA BRAVO - począwszy od analizy UX, poprzez opracowanie projektu graficznego, aż po programowanie front-end. Zapewniliśmy również doradztwo projektowe na każdym etapie budowy serwisu.

Klient

Diameo

Rozbudowany portal internetowy z systemem do wysyłki mailingów

Wiodący portal internetowy z branży morskiej

 • STRONY WIZERUNKOWE

Gospodarka Morska jest największym portalem informacyjnym na temat sektora morskiego w Polsce. Przy tak dużej skali działalności nasz klient potrzebował serwisu o rozbudowanych funkcjonalnościach - przede wszystkim takich jak moduł do publikacji newsów i zarządzania nimi, a także moduł newslettera umożliwiający automatyczną wysyłkę mailingu z aktualnościami. Projekt oparty jest na autorskim systemie CMS ABDEO, uzupełnionym o moduły zaprogramowane na zamówienie.

Klient

Gospodarka Morska

Sklep internetowy, który przynosi odpowiedź na pytanie, jak projektować ścieżkę zakupową, aby klienci składali zamówienia

Największy sklep akwarystyczny w Polsce

 • SKLEPY INTERNETOWE

Akwarystyczny24.pl to jedna ze sztandarowych realizacji ALFA BRAVO w obszarze e-commerce. Wiodący sklep internetowy dla akwarystów powierzył nam szereg prac - w tym opracowanie projektu graficznego oraz programowanie sklepu z wykorzystaniem autorskiego systemu CMS. Dla naszego klienta zaprojektowaliśmy tunel zakupowy zwiększający konwersje, a także wdrożyliśmy indywidualny program lojalnościowy dla klientów. W efekcie powstała platforma, która kusi akwarystów podwodnym klimatem i zachęca do zakupów dzięki rozwiązaniom UX/UI.

Klient

Akwarystyczny24.pl

Indywidualna strona internetowa z funkcjonalnością konfiguracji produktów oraz ich wizualizacji w pomieszczeniu

Dedykowana strona internetowa dla branży oświetleniowej

 • STRONY WIZERUNKOWE

Kanlux jest jednym z liderów branży oświetleniowej w Polsce i Europie. Dedykowana strona internetowa dla marki IQ LED to jeden z wielu projektów, które zrealizowaliśmy w ramach współpracy z producentem osprzętu, aparatury i źródeł światła. W ramach prac zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy m.in. konfiguratory produktów, pozwalające klientom na łatwiejszy dobór konkretnych rozwiązań. Zadbaliśmy również o stronę wizualną serwisu.

Klient

Kanlux

Programowanie platformy internetowej wspierającej motywację pracowników i integrację zespołu

Strona internetowa z elementami grywalizacji dla firmy IT

 • STRONY WIZERUNKOWE

Spółka akcyjna Atos (Warszawa) to wiodąca firma IT, specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu cyberbezpieczeństwa, Chmury oraz Big Data. Dla naszego klienta wykonaliśmy programowanie strony WWW na potrzeby "Click4Value" - projektu z obszaru Employer Brandingu, z elementami grywalizacji. Stworzona przez nas platforma umożliwiała zespołom pracowników wykonywanie zadań, za które przyznawane były punkty. W ramach realizacji prac wdrożyliśmy takie funkcjonalności, jak system do prezentacji zadań z czasowymi ograniczeniami dostępu, zarządzanie użytkownikami i zespołami, czy automatyczne naliczanie punktów.

Klient

Atos

Makietowanie, projekt graficzny sklepu internetowego i programowanie dla sklepu ekologicznego z Warszawy

Sklep internetowy UX - ze zdrową żywnością

 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

DEKO Zakupy z Warszawy prowadzi działalność w branży ekologii, zdrowej żywności i zero waste. Sklep internetowy zgodny z User Experience zaprojektowaliśmy w oparciu o autorski system CMS ABDEOTM. Przed opracowaniem projektu graficznego wykonaliśmy makietowanie funkcjonalne i UX. Zadbaliśmy o przejrzystą, przyjazną dla klientów ścieżkę zakupową oraz wdrożyliśmy funkcjonalności takie, jak system kodów rabatowych, czy moduł promocji. Warto wspomnieć, że logo marki DEKO Zakupy również jest dziełem projektantów ALFA BRAVO.

Klient

DEKO Zakupy

Indywidualny projekt strony WWW z zaawansowanymi animacjami, zaprojektowanymi na specjalne zamówienie klienta

Kompleksowa realizacja strony WWW dla firmy transportowej

 • STRONY WIZERUNKOWE

Każdy projekt strony internetowej - bez względu na to, w jakiej branży działa firma - może mieć w sobie coś wyjątkowego! Prezentowany serwis powstał dla spółki specjalizującej się w transporcie intermodalnym. Wyjątkowość oferty naszego klienta podkreśliliśmy również w samej warstwie graficznej serwisu, tworząc indywidualne animacje, które witają i przyciągają uwagę użytkownika od pierwszej chwili. Oprócz zaawansowanych animacji na stronę WWW, wykonaliśmy również kompleksowe prace programistyczne oraz contentowe.

Klient

LOCO Trans-Sped

Kompleksowa realizacja dla szwalni kontraktowej, obejmująca projekt graficzny, teksty i programowanie strony, a także katalogi produktów i film wizerunkowy

Wizerunkowa strona WWW dla szwalni kontraktowej

 • STRONY WIZERUNKOWE

Strona WWW dla szwalni kontraktowej specjalizującej się w zaopatrzeniu militarnym - i Oddział do Zadań Specjalnych ALFA BRAVO - czy można wyobrazić sobie lepsze połączenie? Nordic Spear z siedzibą w Elblągu od wielu lat realizuje zamówienia na elementy wyposażenia dla wojska i służb mundurowych. Klient powierzył nam zarówno zaprojektowanie strony internetowej, jak i jej programowanie oraz prace contentowe (w zakresie projektowania treści). Kompleksowa obsługa objęła również uzupełniające materiały wizerunkowe: katalogi produktów, organizację sesji zdjęciowej i nagranie filmu.

Klient

Nordic Spear

Strona WWW oparta na dedykowanym systemie CMS ABDEOTM. Dla klienta wykonaliśmy usługę projektowania serwisu

Programowanie strony internetowej dla Data Center

 • STRONY WIZERUNKOWE

Nasz autorski system CMS ABDEOTM - jako przyjazne i elastyczne rozwiązanie do budowy stron WWW - sprawdził się już w dziesiątkach zróżnicowanych branż. W tym przypadku posłużył do programowania serwisu internetowego dla marki IQ.pl (Gdańsk) dostawcy zaawansowanych usług hostingu, zarządzania serwerami, a także usług chmurowych. Dedykowana strona WWW pozwala na szybką i wygodną aktualizację treści, zróżnicowaną prezentację produktów, czy publikowanie wpisów blogowych. Dodatkową zaletą jest czytelna, intuicyjna nawigacja, ułatwiająca użytkownikom szybkie znalezienie pożądanej usługi oraz usług z nią powiązanych.

Klient

IQ.pl

Idealne rozwiązanie dla branży e-commerce - łatwy do edycji i bezpieczny sklep internetowy z dedykowanym systemem CMS

Sklep internetowy WebRumble - projekt pokazowy

 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Prezentowany projekt e-commerce powstał dla... nieistniejącej marki kosmetycznej. To wewnętrzny projekt ALFA BRAVO - wzorcowy sklep internetowy z systemem CMS stworzony w ramach autorskiej wersji systemu ABDEOTM - WebRumble. Dzięki wielu modułom i funkcjonalnościom, sklep online elastycznie dopasowujemy do potrzeb biznesu i jego klientów. Wprowadzanie i aktualizacja treści czy produktów, przypisanie ich do kategorii, zarządzanie zamówieniami i klientami - to zaledwie część możliwości sklepów WebRumble. Dodatkową zaletą platformy e-commerce jest zgodność z User Experience i atrakcyjna szata graficzna.

Klient

WONDERLOOK (sklep wzorcowy)

Strona WWW i doradztwo techniczne dla polskiej marki IT odnoszącej sukcesy na rynku międzynarodowym

Doradztwo techniczne i strona internetowa dla lidera z branży IT

 • STRONY WIZERUNKOWE

VECTOR Technologies jest jedną z kilku marek należących do hubu VECTOR - spółki z Gdyni, która od lat pozostaje liczącym się graczem na międzynarodowym rynku IT. Prezentowana strona WWW jest jednym z bardzo wielu projektów, które zrealizowaliśmy dla naszego klienta na przestrzeni ostatnich lat. VECTOR Technologies powierzył nam programowanie strony internetowej w oparciu o system CMS, a także korzysta z doradztwa technicznego świadczonego przez ALFA BRAVO.

Klient

VECTOR Technologies

Strona internetowa wykorzystująca elementy grywalizacji i umożliwiająca udział w konkursie / rekrutacji oraz realizację zadań

Rekrutacyjna strona internetowa z elementami grywalizacji

 • STRONY WIZERUNKOWE

Marka Orange (Warszawa) - potentat z branży telekomunikacyjnej - zaprosiła nas do współpracy przy tworzeniu serwisu Hi-Tech Girls, czyli konkursu skierowanego do młodych kobiet zainteresowanych karierą w branży technologicznej. Do naszych zadań należało programowanie rozwiązań, które mają zachęcić uczestniczki do udziału w tej nietypowej rekrutacji. Grywalizacja na stronie WWW jest tematem, w którym nasi specjaliści czują się doskonale - projekt dla Orange to kolejna grywalizacyjna strona WWW w portfolio ALFA BRAVO.

Klient

Orange

Strona WWW dla firmy działającej w sektorze przemysłu motoryzacyjnego, z narzędziami ułatwiającymi dobór produktów

Wizerunkowa strona internetowa dla producenta ciężarówek

 • STRONY WIZERUNKOWE

Projekty, które przynoszą nam wiele satysfakcji to te, które wymagają przełamywania schematów i poszukiwania zupełnie nowych rozwiązań. Dokładnie tak było w przypadku producenta samochodów ciężarowych, który powierzył nam stworzenie od podstaw nowego serwisu internetowego. Prace nad wizerunkową stroną WWW objęły projektowanie graficzne oraz kodowanie strony z wykorzystaniem systemu zarządzania treścią (CMS). W efekcie powstała imponująca rozmachem realizacja z czytelną nawigacją i przyjaznymi konfiguratorami.

Klient

Strona WWW wyposażona w konfigurator produktów oraz wielowariantową kartę produktu

Strona internetowa z konfiguratorem dla branży klimatyzacji

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Salon Klimy z Warszawy działa w branży HVAC, czyli urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, do których podchodzi kompleksowo - zajmuje się zarówno ich doborem, sprzedażą, jak i montażem. My również realizację projektu dla naszego klienta przeprowadziliśmy kompleksowo, wykonując makietowanie UX strony internetowej, projektowanie graficzne, a także programowanie frontend. W efekcie powstała strona WWW z konfiguratorem oraz wielowariantowym wyborem na karcie produktu. Dedykowany projekt sprawia, że wybór jednej spośród wielu opcji staje się intuicyjny.

Klient

Salon Klimy

Kalkulator rat kredytów na stronę WWW stworzony dla instytucji państwowej. Zrealizowaliśmy projekt graficzny i programowanie

Kalkulator na stronę WWW dla urzędu państwowego

 • PROJEKTOWANIE UX

Projekt, którego realizację powierzył nam Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, cieszy się ogromną popularnością w Internecie i był wielokrotnie prezentowany w mediach. Kalkulator na stronie WWW Urzędu umożliwia obliczenie, w jak zmienią się raty kredytów po podniesieniu stóp procentowych. Do zespołu ALFA BRAVO należało zarówno stworzenie projektu graficznego UX, jak i kodowanie kalkulatora rat. Opracowane przez nas rozwiązanie jest banalnie proste w obsłudze, a jednocześnie dostarcza użytkownikowi mnóstwa ważnych informacji - w przejrzystej formie graficznej.

Klient

UOKiK

Projekt graficzny i programowanie strony WWW a także animowane modele 3D, zaprojektowane specjalnie dla klienta

Strona WWW z modelami 3D dla producenta ciężarówek

 • STRONY WIZERUNKOWE

Elektryczne samochody to przyszłość motoryzacji, a użytkownicy strony internetowej producenta pojazdów z napędem elektrycznym powinni poczuć klimat innowacji już w chwili otwarcia strony WWW. Dla marki ELECTRIC FLEET zrealizowaliśmy prace w zakresie tworzenia wizerunkowej strony internetowej oraz jej kodowania. Wisienką na torcie są w tym projekcie dedykowane modele 3D oraz realistyczne fotomontaże, wykonane na specjalne życzenie naszego klienta. Natomiast przegląd dostępnych modeli ciężarówek z napędem elektrycznym ułatwia użytkownikom wybór konkretnego pojazdu.

Klient

ELECTRIC FLEET

Kompleksowy projekt sklepu internetowego z konfiguratorem produktów i funkcjonalnością tworzenia własnych wzorów

Sklep internetowy z zaawansowanym konfiguratorem produktów

 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Dla studia florystycznego i firmy dekoratorskiej Sfera Zieleni z Warszawy wykonaliśmy niezwykły sklep internetowy. O jego wyjątkowości przesądza fakt, że klienci zyskują bardzo szerokie możliwości skomponowania indywidualnego zestawu imprezowego - począwszy od balonów a skończywszy na talerzykach. Do naszych zadań należało projektowanie graficzne sklepu on-line (a także makietowanie UX) oraz kodowanie projektu. Wykonaliśmy również programowanie konfiguratora, uwzględniając nawet funkcjonalność, która pozwala użytkownikom na tworzenie własnych wzorów balonów.

Klient

Sfera Zieleni

Kompleksowa realizacja projektu aplikacji dla ósmoklasistów - obejmująca projekt graficzny wszystkich ekranów oraz kodowanie

Projekt graficzny i programowanie aplikacji dla wydawnictwa edukacyjnego

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Marki Operon z siedzibą w Gdyni nie trzeba przedstawiać nikomu, kto na przestrzeni ostatnich 20 lat miał do czynienia ze szkolnictwem. Wydawca bijących rekordy popularności podręczników zaprosił nas do współpracy przy tworzeniu aplikacji do powtórek z matematyki. Projekt skierowany jest do ósmoklasistów przygotowujących się do egzaminów końcowych z matematyki. W ramach naszych prac wykonaliśmy projekt graficzny, który uprzyjemnia naukę - i zajęliśmy się jego kompleksowym programowaniem. Wśród dostępnych funkcjonalności wdrożyliśmy m.in. praktyczne zakładki. Zadbaliśmy o kompatybilność aplikacji z systemem Android oraz iOS.

Klient

Operon

Projekt graficzny aplikacji mobilnej zgodny z User Experience, a także projektowanie graficzne strony intetnetowej

Projekt graficzny i programowanie aplikacji do kopania kryptowalut

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

SimpleMining.net bije rekordy popularności wśród osób skupionych wokół międzynarodowej branży kryptowalut. Aplikacja działa w trybie Plug&Play i pozwala na zarządzanie zarówno procesem kopania cyfrowej waluty, jak i samymi koparkami - stanowiąc jedno z najbardziej rozpoznawalnych narzędzi w swojej klasie. Działania dla SimpleMining zaczęliśmy od makietowania UX i projektowania grafiki strony WWW oraz tworzenia grafiki aplikacji mobilnej, a obecnie systematycznie rozwijamy projekt w ramach stałej współpracy.

Klient

SimpleMining.net

Minimalistyczny projekt grafiki strony WWW, eksponujący zdjęcia modeli odzieży z aktualnej kolekcji

Designerski projekt graficzny strony internetowej dla producenta odzieży

 • STRONY WIZERUNKOWE

Projekty dla marek modowych balansują na granicy pomiędzy użytecznością a sztuką. Dokładnie tak samo podeszliśmy do projektowania strony WWW dla nieistniejącej już marki modowej EVC DSGN. Zaprojektowaliśmy minimalistyczny, prosty layout, w którym najmocniej wyeksponowaliśmy wszystko, co w branży fashion najważniejsze - żywiołowe, świeże i pełne energii modele odzieży.

Klient

EVC DSGN

Nasze prace obejmowały: projekt graficzny strony WWW, makietowanie UX, projekt reklam prasowych, ulotek oraz wsparcie techniczne

Inspirujący projekt graficzny strony internetowej dla dewelopera

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Zespół ALFA BRAVO zadbał o pełną oprawę marketingową dla projektu Osiedle Olszewskiego (Gdańsk) - wyjątkowej inwestycji, stworzonej z myślą o osobach ceniących sobie aktywny styl życia. Na zlecenie dewelopera realizującego budowę wykonaliśmy projekt strony internetowej wraz z makietowaniem UX, a także opracowaliśmy projekt reklam do publikacji w prasie, ulotki A4 do druku i content (teksty). Klientowi zapewniliśmy również - tak potrzebne na etapie realizacji kampanii - wsparcie techniczne.

Klient

Deweloper Szymichowski

Grafiki do postów oraz grafiki do karuzeli i reklam w mediach społecznościowych dla marki SENNHEISER

Stylowe projekty graficzne do social media producenta sprzętu audio

 • STRONY WIZERUNKOWE

Od ponad 3 lat prowadzimy polski fanpage słynnej marki SENNHEISER, działającej w branży audio. Dostarczamy projekty graficzne dla angażujących postów, a także inne materiały, potrzebne do prowadzenia kampanii. Projektujemy posty-karuzele i reklamy we wszystkich potrzebnych formatach. Wskazujemy również, jak stworzyć angażujące CTA.

Klient

Sennheiser

W portfolio ALFA BRAVO znajdziesz liczne projekty logo dla marek ekologicznych i związanych z przyrodą

Logo firmy - inspiracje zaczerpnięte z natury

 • BRANDING

W przypadku części biznesów tworzenie logo polega na graficznym zaprezentowaniu abstrakcyjnych zjawisk. Istnieją jednak również takie branże, w których szczególnie trafnym pomysłem okazuje się nawiązanie do motywów zaczerpniętych z natury lub codziennego życia. W ALFA BRAVO projektowaliśmy w tym duchu m.in. logo dla sklepu z żywnością ekologiczną (Warszawa), logo dla fotografa i logo dla restauracji (Gdańsk). Decyzja o tym, jakie kolory umieścić w znaku firmowym i jakie inspiracje wykorzystać, zależy zawsze od dokładnej analizy marki oraz rynku.

Klient

Profesjonalny projektant / kreator logo może współpracować z Twoją firmą on-line. Sprawdź logo dla firm w portfolio ALFA BRAVO

Projekt logo online

 • BRANDING

Jeśli zastanawiasz się, gdzie najlepiej projektować logo, skontaktuj się z nami. Proces współpracy realizujemy w całości on-line - dlatego możesz powierzyć go nam bez względu na lokalizację Twojej firmy. Kluczem do sukcesu jest możliwie jak najlepsze poznanie biznesu i profilu jego klientów, a następnie opracowanie indywidualnego znaku firmowego, który przekona odbiorców marki do skorzystania z produktów lub usług. Jeśli interesują Cię szczegóły oferty na tworzenie logo firmy - cena, terminy realizacji i dostępne usługi dodatkowe - wyślij zapytanie.

Klient

Nowoczesny font (czcionka) w logo może przynieść wyjątkowe efekty. Zobacz nasze realizacje

Logo z nazwą firmy

 • BRANDING

Logo firmy - czyli cały znak firmowy - może składać się z dwóch elementów: logotypu oraz sygnetu. Logotyp to napis, a więc nazwa marki. Sygnet jest dodatkowym elementem graficznym, który wyróżnia markę. Przedstawiamy przykłady logo dla firm z portfolio ALFA BRAVO - zwróć uwagę, jak wiele można zdziałać, wykorzystując sam oryginalny logotyp, bądź też łącząc prosty napis z efektownym symbolem graficznym. Rozwiązanie to sprawdza się znakomicie zarówno w przypadku m.in. marek informatycznych, czy operatorów telewizyjnych, jak i firm ubezpieczeniowych.

Klient

Logo dla firmy eventowej, logo dla firmy edukacyjnej, branding dla kancelarii prawnej - zobacz nasze realizacje

Biznesowe logo dla dużych marek

 • BRANDING

Naszym klientom mówimy otwarcie, że zasady projektowania logo to dopiero punkt wyjścia do prac brandingowych. Kluczowe jest bowiem indywidualne dopasowanie znaku firmowego do branży przedsiębiorcy, jego odbiorców, charakteru marki, czy też stylu komunikacji z klientami. Dobry projektant logo zwraca uwagę na każdy, nawet najmniejszy element. Kolor, krój pisma, forma graficzna - każdy z nich jest starannie przemyślany, bez względu na to, czy projektujemy logo dla kancelarii prawnej, firmy medycznej, edukacyjnej, czy rozrywkowej.

Klient

Logo dla firmy - realizacje ALFA BRAVO. Przykłady znaków firmowych, które wpisują się w oczekiwania odbiorców

Logo dla firmy - Trójmiasto i cała Polska

 • BRANDING

W ALFA BRAVO oferujemy przedsiębiorcom tworzenie logo on-line. Cały proces zbierania informacji o marce, analizy rynku oraz projektowania znaku firmowego realizujemy w pełni zdalnie - dzięki temu możemy wspierać nie tylko firmy z Gdańska, Gdyni, Sopotu i pozostałych miejscowości z regionu pomorskiego, ale także z całej Polski i zagranicy. Przed opracowaniem projektu staramy się dobrze poznać Twój biznes - dzięki temu wiemy, jak powinno wyglądać logo firmy i jakie powinno być jego główne przesłanie.

Klient

Unikalne znaki firmowe, stworzone przez ALFA BRAVO w ramach usługi tworzenia logo

Indywidualne logo dla firmy

 • BRANDING

Kiedy zaczynamy projektowanie logo, znamy nazwę marki, a także jej aspiracje, dążenia, mocne strony i wyzwania, które przed nią stoją. Wszystkie te niematerialne zjawiska musimy zamienić w znak firmowy, który stanie się czytelnym komunikatem dla klientów i kontrahentów. Realizując zadanie mamy do dyspozycji tylko trzy narzędzia: kolor, kształt i liternictwo - ale z ich pomocą jesteśmy w stanie wyrazić wszystko. Stawiamy na gruntowne zrozumienie firmy, ponieważ dzięki temu możemy pokazać jej unikalność.

Klient

Trójkolorowe logo dla firmy turystycznej, które odzwierciedla dynamikę i szybkość sportów zimowych

Mocne logo dla firmy turystycznej

 • BRANDING

Special Travel z Gdańska jest wyjątkowym biurem podróży, bowiem koncentruje się na organizacji wyjazdów na narty do krajów skandynawskich. Logo dla marki z branży narciarskiej po prostu musiało zawierać motyw gór, ale zadbaliśmy o to, aby kojarzyły się one z dynamiką sportów zimowych. Ostre, geometryczne kształty korespondują z nazwą marki, która zapisana została kursywą - wszystko po to, aby odzwierciedlić ruch i szybkość. Całości dopełnia przemyślane zestawienie barw: bieli, granatu i odświeżającej mięty.

Klient

Special Travel

Inspirujące logo dla platformy kursów on-line dla urzędników, oparte na kreatywnym pomyśle

Indywidualne logo dla firmy z branży przetargowej

 • BRANDING

Jak powinien wyglądać projekt logo kursów on-line dla urzędników? My postawiliśmy na harmonijny znak firmowy z czytelnym przesłaniem. Przetargos to oferta szkoleń, skierowanych do osób odpowiedzialnych za organizację przetargów. Projektując logo dla platformy z kursami on-line postanowiliśmy odzwierciedlić w nim zarówno proces przyciągania oferentów, jak i nawiązywania współpracy. Sięgnęliśmy zatem po motyw magnesów, które łączą się, tworząc kolejne ogniwa łańcucha. Dodatkowo, kolory użyte w logo wykorzystaliśmy do zróżnicowania zapisu nazwy platformy - tak, by stała się ona łatwiejsza do zapamiętania dla odbiorców.

Klient

Przetargos

Logo dla firmy fotograficznej

Wyróżniający projekt logo dla fotografa

 • BRANDING

Branding dla branży fotograficznej? Czysta przyjemność - i jednocześnie wielkie wyzwanie. W tym oszczędnym projekcie znalazł się obiektyw aparatu, ważka (nasza klientka fotografuje przyrodę) i formy geometryczne, ponieważ przyroda, sztuka i matematyczna harmonia są ze sobą nierozerwalnie połączone. Logo świetnie sprawdza się również jako znak wodny na zdjęciach.

Klient

Tamara Dereń Photography

Logo dla aplikacji dietetycznej

Unikalne logo dla aplikacji mobilnej

 • BRANDING

kCalcuLate to innowacyjna aplikacja mobilna z branży dietetycznej i fitness. Podczas projektowania logo dla naszego klienta zadbaliśmy, aby ułatwiało ono zapamiętanie dość długiej 10-literowej nazwy i podkreślało jej ideę. Właściwa typografia oraz odpowiednie użycie dużych liter sprawiają, że w sekundę wszystko staje się jasne!

Klient

kCalcuLate

Logo dla produktów ekologicznych

Projekt logo i etykiety dla marki spożywczej / eko

 • BRANDING

Jakie powinno być logo dla firmy spożywczej? Naszym zdaniem - nowoczesne i minimalistyczne! Dlatego, gdy Aktywa Natury zwróciły się do nas misją zaprojektowania znaku firmowego i etykiet, postawiliśmy na konkret. To logo ma w sobie siłę i energię, które wyróżnią markę na rynku.

Klient

Aktywa Natury