NASZE REALIZACJE

Tworzymy projekt, który zrealizuje cele biznesowe naszych klientów

Jesteśmy oddziałem do zadań specjalnych

ALFA BRAVO to połączone siły agencji kreatywnej i software house. Naszą tajną bronią jest doświadczony zespół, wysokie standardy jakości i doskonała organizacja pracy.

Chcemy by dzięki naszej pomocy rozwijali Państwo swój biznes jeszcze skuteczniej. Mamy bogate doświadczenie oraz świeże spojrzenie, które łączymy ze znajomością trendów i oczekiwań konsumentów.

Strona WWW dla ubezpieczyciela

Wizerunkowa strona internetowa dla firmy ubezpieczeniowej

 • STRONY WIZERUNKOWE

Pru (dawniej Prudential) z siedzibą w Warszawie jest spółką należącą obecnie do Grupy M&G - jednego z czołowych brytyjskich ubezpieczycieli. Nasz wkład w nowy serwis internetowy klienta to zaawansowane prace programistyczne realizowane w ramach outsourcingu, w oparciu o platformę WordPress.

Klient

Pru

Strona WWW dla banku spółdzielczego

Nowoczesna strona internetowa dla banku spółdzielczego

 • STRONY WIZERUNKOWE

Nowa strona WWW dla Spółdzielczego Banku Rozwoju - instytucji obecnej od ponad 50 lat w regionie Białegostoku i Warszawy. W ramach prac całkowicie przeprojektowaliśmy serwis: wykonaliśmy makiety funkcjonalne i projekt graficzny zgodny z zasadami UX, a także wdrożyliśmy modułowy system CMS ABDEO.

Klient

SBR Bank

Strona internetowa biura architektonicznego

Indywidualna strona internetowa dla architekta wnętrz

 • STRONY WIZERUNKOWE

BeArt Group to biuro architektoniczne z siedzibą w Trójmieście (Gdańsk). Minimalistyczna strona internetowa z panelem administracyjnym, oparta na naszym autorskim, modułowym systemie CMS ABDEO, okazała się strzałem w dziesiątkę. Serce strony stanowi rozbudowana galeria realizacji, z oryginalnym, dwukolumnowym układem treści.

Klient

BeArt Group

Strona internetowa UX/UI z wyszukiwarką ofert aut na wynajem

Dedykowany system z wyszukiwarką ofert dla branży wynajmu samochodów

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

SIXT - jeden z międzynarodowych liderów na rynku usług mobilności - powierzył nam kompleksowe prace nad nową wersją platformy SIXT DriveSmart. Klientowi zaproponowaliśmy unowocześnienie serwisu na wielu płaszczyznach - począwszy od makietowania funkcjonalnego i UX, poprzez odświeżenie projektu graficznego, aż po zaprogramowanie na dedykowanym systemie. Wdrożenie objęło szereg nowych funkcjonalności, w tym zaawansowane filtrowanie i dopasowywanie ofert, możliwość łatwej konfiguracji oferty w zależności od potrzeb klienta oraz zawarcie umowy on-line.

Klient

SIXT

Sklep internetowy dla firmy cateringowej

Strona i sklep internetowy z dietami pudełkowymi

 • SKLEPY INTERNETOWE

Diet4U z Warszawy był jednym z pionierów na rynku dostawców diet pudełkowych. Specyfika branży klienta sprawiła, że zaproponowaliśmy mu zaprojektowanie dedykowanego systemu i sklepu internetowego, zgodnego z UX. Oprócz programowania, wspieramy Diet4u również poprzez outsourcing graficzny.

Klient

Diet4U

Elegancka strona internetowa z CMS dla marki kosmetyków

Elegancki sklep internetowy dla marki kosmetyków

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Marigold - słynna marka kosmetyków z UK - powierzyła nam kompleksowy proces projektowania i wdrożenia sklepu internetowego. Projekt graficzny serwisu, utrzymany w pastelowej kolorystyce, stylistyką nawiązuje do ekskluzywnych, drukowanych katalogów. Natomiast warstwa programistyczna wykonana została w całości na bazie naszego systemu CMS ABDEO, wzbogaconego o dedykowane rozwiązania dopasowane do potrzeb zgłoszonych przez klienta.

Klient

Marigold

Projekt hurtowni on-line ABACOSUN

Rozbudowany system sprzedaży dla hurtowni sprzętu kosmetycznego

 • SKLEPY INTERNETOWE

ABACOSUN z Gdyni to jeden z liderów zaopatrzenia salonów kosmetycznych i SPA. Dedykowana platforma hurtowni on-line w 100% wpisuje się w potrzeby naszego klienta. Programowanie systemu objęło m.in. zaawansowany moduł B2B do sprzedaży hurtowej z możliwością zarządzania polityką cen oraz rabatów. Sprzedaż poprzez stronę WWW wspiera ponadto interaktywna mapa salonów firmowych. ABACOSUN otrzymuje od nas stałe wsparcie techniczne i opiekę nad stroną 24/7.

Klient

ABACOSUN

Strona WWW z konfiguratorem produktów dla producenta gadżetów

Dedykowana strona WWW z konfiguratorem produktów dla producenta gadżetów

 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

TedGifted z Poznania to największy europejski producent smyczy reklamowych. Nasza współpraca z marką obejmuje szereg usług specjalistycznego programowania, w tym budowę strony internetowej na bazie systemu CMS ABDEO oraz zaprogramowanie dedykowanego systemu zamawiania i konfiguracji produktów (funkcjonalności ERP - do planowania produkcji). TedGited powierzył nam także wdrożenie systemu CRM oraz integrację z używanymm przez firmę systemem Symfonia.

Klient

TedGifted

Indywidualna platforma sprzedażowa dla delikatesów online

Innowacyjny sklep internetowy dla delikatesów online

 • SKLEPY INTERNETOWE

Ten projekt pokazuje, jak ogromne możliwości wsparcia sprzedaży oferują nowoczesne technologie IT. THELikatesy Kultura Smaku są innowacyjnym konceptem w swojej branży, a my wyposażyliśmy je w narzędzia, które umożliwiają m.in. dopasowanie transportu produktów spożywczych do panującej temperatury, prowadzenie programu partnerskiego czy też weryfikację konta kodem SMS. W ramach usług programowania przeprowadziliśmy integrację sklepu z zewnętrznym oprogramowaniem, a obecnie świadczymy stałe wsparcie techniczne i opiekę.

Klient

THELikatesy Kultura Smaku

Sklep internetowy UX/UI dla producenta wyposażenia do kuchni

Sklep internetowy dla producenta wyposażenia do kuchni

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Ambasadorem marki Zwieger (Warszawa) jest Michel Moran, szef kuchni, dziennikarz kulinarny i twórca restauracji polecanej w przewodniku Michelin. A sama marka zachwyciła polskich oraz europejskich klientów jakością oferty wyposażenia kuchennego. Sklep internetowy dla tego klienta musiała prezentować się równie imponująco! Zaczęliśmy od makiety funkcjonalnej, następnie stworzyliśmy ekskluzywny projekt graficzny oraz zaprogramowaliśmy dedykowane funkcje ściśle dopasowane do potrzeb klienta.

Klient

Zwieger

Projekt sklepu internetowego z dodatkami do Prestashop

Unikalny sklep internetowy z produktami cyfrowymi

 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

W ALFA BRAVO często realizujemy projekty na zamówienie naszych kolegów po fachu. Dokładnie tak było w przypadku marki Sensbit (Gdańsk)! To sklep internetowy, w którym można nabyć gotowe moduły Prestashop, modyfikacje sklepów na bazie tej platformy oraz indywidualne dodatki. Layout Sensbit jest dziełem naszych projektantów graficznych UI oraz specjalistów UX. Maksymalnie przejrzysty układ treści pewnie prowadzi klienta przez proces wyboru i zamówienia produktu.

Klient

Sensbit

Platforma do zakupu szkoleń z ultranowoczesnym systemem zamówień

Platforma do zakupu szkoleń i webinarów sportowych

 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Akademia Kultury Fizycznej z Poznania wspiera amatorów i profesjonalistów z branży sportowej w świadomym doskonaleniu procesu treningowego. Dedykowany sklep internetowy ze szkoleniami, który stworzyliśmy dla AKF, musi utrzymać taką samą dynamikę działania! Zaprojektowaliśmy szybki proces zakupowy, który pozwala klientom błyskawicznie dobrać szkolenie dla siebie i zarezerwować miejsce na wydarzeniu stacjonarnym lub on-line.

Klient

Akademia Kultury Fizycznej

Sprzedażowy serwis zajęć dla dzieci - z systemem CMS ABDEO

Strona sprzedażowa z systemem rejestracji na warsztaty

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Turbo KIDS jest marką szczególnie bliską naszemu sercu - uważamy bowiem, że wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży to wyjątkowa misja! Dla organizatora warsztatów i półkolonii powstała strona internetowa z dedykowanym systemem rejestracji uczestników. Opracowaliśmy makiety funkcjonalne, stworzyliśmy sprzedażowy projekt graficzny i wykonaliśmy usługę programowania serwisu na bazie autorskiego systemu CMS ABDEO.

Klient

Turbo KIDS

Strona wizerunkowa dla producenta opakowań

Projektowanie i programowanie strony WWW producenta opakowań

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Innowacyjne przedsiębiorstwo produkcyjne wymaga innowacyjnej prezentacji. Strona wizerunkowa dla marki Dafo Plastics z Nowego Targu prezentuje firmę przemysłową, ale jej estetyka inspirowana jest branżą kosmetyczną. Cały projekt jest dziełem ALFA BRAVO: od makiety funkcjonalnej i UX, poprzez projekt graficzny, aż po programowanie z wykorzystaniem CMS ABDEO oraz wdrożenie strony na serwerze.

Klient

Dafo Plastics

Sklep internetowy z branży spożywczej zgodny z UX

Rozbudowana platforma e-commerce dla delikatesów

 • SKLEPY INTERNETOWE

Zaawansowane serwisy z rozbudowanym zestawem funkcjonalności nie są zarezerwowane wyłącznie dla ogólnopolskich sieci handlowych. Udowodniliśmy to projektując sklep internetowy z branży spożywczej dla delikatesów z Wejherowa. Platforma Made In Kaszebe wyróżnia się przyjemnym dla oka projektem graficznym zgodnym z User Experience, a także doskonale przemyślaną obsługą procesu składania zamówień. To potężne narzędzie sprzedaży - jednocześnie przyjazne jak osiedlowy sklep.

Klient

Made In Kaszebe

Strategia komunikacji i projekt strony internetowej z konfiguratorem dla marki oświetlenia

Od strategii komunikacji do konfiguratora na stronie WWW

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • PROJEKTOWANIE UX
 • BRANDING

Marka MOWION stworzona została przez Kanlux - jednego z liderów w europejskiej branży oświetleniowej. Klient powierzył nam bardzo szeroki zakres prac - począwszy od opracowania strategii komunikacji dla marki, poprzez zgodny z nią projekt graficzny serwisu, aż po zaawansowane prace graficzne i programistyczne. Zrealizowaliśmy m.in. konfigurator doboru ramek i wtyczek. Nasz system ułatwia nawet dobór włącznika do aranżacji wnętrza, pokazując przykładową wizualizację w pomieszczeniu.

Klient

KANLUX

Korporacyjna strona internetowa z dedykowanym repozytorium plików

Rozbudowana strona internetowa dla międzynarodowej korporacji

 • STRONY WIZERUNKOWE

VTS Group to polska marka, która przebojem podbiła globalny rynek systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. W ALFA BRAVO powstała korporacyjna strona internetowa - cały proces realizacji objął m.in. makietowanie funkcjonalne, projekt UX/UI, a także programowanie strony na bazie systemu CMS ABDEO. Na uwagę zasługuje m.in. potężne repozytorium plików (sterowniki, instrukcje, karty produktów) z ułatwieniami do obsługi wariantów językowych oraz historią kolejnych wersji plików.

Klient

VTS Group

Funkcjonalna strona WWW dla korporacji z systemem zamówień on-line

Korporacyjny serwis dla wiodącej marki leasingowej

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Grupa Masterlease z siedzibą w Gdańsku świadczy usługi leasingu i należy do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. Naszym specjalistom marka powierzyła całościowe prace nad nową wersją strony internetowej, z jednej strony utrzymaną w duchu User Experience, a z drugiej - zgodną ze stylistyką marki. W ramach prac wykonaliśmy makiety funkcjonalne, a następnie zaprojektowaliśmy przejrzysty layout i zaprogramowaliśmy system do zamawiania on-line.

Klient

Grupa Masterlease

Strona internetowa z landing page oraz bezpiecznym formularzem kontaktowym

Wizerunkowa strona internetowa dla doradcy ubezpieczeniowego

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Marka Diameo (Warszawa) specjalizuje się w sektorze prywatnych ubezpieczeń na życie oraz umożliwia pacjentom korzystanie z opieki medycznej za granicą. Firmowa strona internetowa klienta została zrealizowana w całości przez zespół ALFA BRAVO - począwszy od analizy UX, poprzez opracowanie projektu graficznego, aż po programowanie front-end. Zapewniliśmy również doradztwo projektowe na każdym etapie budowy serwisu.

Klient

Diameo

Rozbudowany portal internetowy z systemem do wysyłki mailingów

Wiodący portal internetowy z branży morskiej

 • STRONY WIZERUNKOWE

Gospodarka Morska jest największym portalem informacyjnym na temat sektora morskiego w Polsce. Przy tak dużej skali działalności nasz klient potrzebował serwisu o rozbudowanych funkcjonalnościach - przede wszystkim takich jak moduł do publikacji newsów i zarządzania nimi, a także moduł newslettera umożliwiający automatyczną wysyłkę mailingu z aktualnościami. Projekt oparty jest na autorskim systemie CMS ABDEO, uzupełnionym o moduły zaprogramowane na zamówienie.

Klient

Gospodarka Morska

Dedykowany sklep internetowy z suplementami diety

Sklep internetowy dla producenta suplementów diety

 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Dobrze zbudowany sklep internetowy sam prowadzi klienta od wyboru produktu do zakupu. Projekt dla Kenay (Kalisz) to wzorcowe wdrożenie zasad User Experience na każdym poziomie - nawigacji, karty produktu oraz koszyka i zamówienia. Realizację projektu rozpoczęliśmy od analizy UX, a na jej podstawie zaprogramowaliśmy indywidualny, dedykowany sklep na platformie ABDEO. W ramach wdrożenia sklepu przeprowadziliśmy także migrację produktów.

Klient

Kenay

Projekt graficzny dla systemu rezerwacji

Projekt UX - User Experience dla systemu rezerwacji online

 • PROJEKTOWANIE UX

Marka Bookero (Warszawa) dostarcza przedsiębiorcom doskonały system rezerwacji online. Jak sprzedawać innowacyjną aplikację? Kluczem do sukcesu jest angażująca prezentacja korzyści! Nasi specjaliści User Experience i projektanci graficzni zrealizowali projekt, który intuicyjnie prowadzi użytkownika poprzez kolejne funkcje systemu i kreuje u niego potrzebę posiadania tego narzędzia.

Klient

Bookero

Strona WWW z UX dla firmy produkcyjnej

Strona wizerunkowa i katalog produktów producenta artykułów czystości

 • STRONY WIZERUNKOWE

Firma Forte+ z Warszawy jest doskonale znana konsumentom - jej produkty można spotkać w ogólnopolskich sieciach handlowych. Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej dla tej marki, z uwzględnieniem analizy UX, makiet funkcjonalnych, a także programowania frontend i backend na systemie CMS ABDEO.

Klient

Forte+

Logo dla aplikacji dietetycznej

Unikalne logo dla aplikacji mobilnej

 • BRANDING

kCalcuLate to innowacyjna aplikacja mobilna z branży dietetycznej i fitness. Podczas projektowania logo dla naszego klienta zadbaliśmy, aby ułatwiało ono zapamiętanie dość długiej 10-literowej nazwy i podkreślało jej ideę. Właściwa typografia oraz odpowiednie użycie dużych liter sprawiają, że w sekundę wszystko staje się jasne!

Klient

kCalcuLate

Strona internetowa producenta akcesoriów do mebli

Strona internetowa z katalogiem produktów dla firmy meblarskiej

 • STRONY WIZERUNKOWE

Quamiro jest producentem akcesoriów meblowych z Warszawy - firma należy do znanej w branży meblarskiej spółki INDECO S.A. Naszym zadaniem było odświeżenie strony wizerunkowej Quamiro - w tym projektowanie graficzne poprzedzone analizą UX. Realizacja powstała na zlecenie naszego partnera Safi Studio.

Klient

Quamiro

Portal o kulturze z systemem CMS

Największy w Polsce portal informacyjny o scenie teatralnej

 • STRONY WIZERUNKOWE

e-teatr.pl to jeden z najważniejszych portali o kulturze w Polsce - i najważniejszy w dziedzinie teatru. Na zlecenie Instytutu Teatralnego w Warszawie zaprogramowaliśmy dedykowany system CMS do zarządzania zawartością platformy w sposób szybki, ergonomiczny i bezpieczny. Od chwili wdrożenia zapewniamy wsparcie techniczne i opiekę nad portalem.

Klient

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

Strona WWW z atrakcjami

Portal internetowy z atrakcjami dla dzieci i dorosłych

 • STRONY WIZERUNKOWE

Atrakcje.pl to innowacyjny serwis z ofertami atrakcji z Krakowa, woj. małopolskiego i całego kraju. Portal internetowy z systemem rezerwacji opracowaliśmy od podstaw - począwszy od gruntownej analizy i makiet UX, poprzez projekty graficzne, aż po programowanie frontend. Obecnie wspieramy rozwój portalu poprzez wynajem programistów w modelu Outsourcingu.

Klient

Atrakcje.pl

Strona WWW dla Urzędu Miasta Gdynia

Projekt strony internetowej dla Urzędu Miasta Gdyni

 • STRONY WIZERUNKOWE

Oficjalna strona WWW Urzędu Miejskiego w Gdyni to rozbudowany serwis, agregujący wszystkie informacje istotne dla mieszkańców i turystów. W tej realizacji szczególne znaczenie miała użyteczność strony internetowej - dlatego projekt, który stworzyliśmy, spełnia wszystkie standardy User Experience i jest przyjazny dla użytkowników.

Klient

Urząd Miasta Gdyni

Strona internetowa do kursów on-line

Platforma e-learningowa z kursami językowymi on-line

 • SKLEPY INTERNETOWE

Zaprojektowana dla marki Fizuen z Poznania platforma do nauki języka angielskiego obejmuje aplikację on-line oraz dedykowany system sprzedażowy (indywidualny tunel zakupowy). Przyjazny interfejs i przejrzysty layout zgodny z UX/UI dopełniają całości - właśnie tak powinna wyglądać skuteczna strona do sprzedaży kursów on-line!

Klient

Fizuen

Logo dla produktów ekologicznych

Projekt logo i etykiety dla marki spożywczej / eko

 • BRANDING

Jakie powinno być logo dla firmy spożywczej? Naszym zdaniem - nowoczesne i minimalistyczne! Dlatego, gdy Aktywa Natury zwróciły się do nas misją zaprojektowania znaku firmowego i etykiet, postawiliśmy na konkret. To logo ma w sobie siłę i energię, które wyróżnią markę na rynku.

Klient

Aktywa Natury

Logo dla firmy fotograficznej

Wyróżniający projekt logo dla fotografa

 • BRANDING

Branding dla branży fotograficznej? Czysta przyjemność - i jednocześnie wielkie wyzwanie. W tym oszczędnym projekcie znalazł się obiektyw aparatu, ważka (nasza klientka fotografuje przyrodę) i formy geometryczne, ponieważ przyroda, sztuka i matematyczna harmonia są ze sobą nierozerwalnie połączone. Logo świetnie sprawdza się również jako znak wodny na zdjęciach.

Klient

Tamara Dereń Photography

Projekt graficzny strony WWW dla branży wędliniarskiej

Grafika strony internetowej dla producenta wędlin

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Czy strona internetowa może sprawić, że użytkownik poczuje głód? Tą realizacją udowadniamy, że tak! Na zlecenie naszego partnera - Safi Studio - zrealizowaliśmy projekt graficzny strony internetowej dla marki premium z branży wędliniarskiej: Wędliny z Dębiny. W efekcie powstał serwis zgodny z UX, który eksponuje ważne dla marki wartości, a jednocześnie wywołuje u klientów reakcję: "muszę tego spróbować!".

Klient

Wędliny z Dębiny

Makiety UX i przyjazny projekt portalu internetowego

Projektowanie UX i makiety funkcjonalne dla portalu z ogłoszeniami

 • PROJEKTOWANIE UX

Atrakcje.pl to rozbudowany portal z ofertami atrakcji dla dzieci i osób dorosłych. Przejrzysty interfejs, przyjazny dla użytkowników i prosta ścieżka zakupowa są kluczowe dla skuteczności sprzedażowej tej platformy. Dlatego projekt graficzny poprzedziliśmy przygotowaniem dokumentacji i analizą UX, której wynikiem były makiety funkcjonalne kluczowych widoków.

Klient

Atrakcje.pl

Makiety funkcjonalne UX portalu z ofertami dla przemysłu

Audyt i analiza UX portalu internetowego z ogłoszeniami dla branży przemysłowej

 • PROJEKTOWANIE UX

Wytwarzaj.pl to nowy gracz na wymagającym rynku - platforma ogłoszeniowa gromadzi oferty skierowane do specjalistów i firm z branży przemysłowej. W ALFA BRAVO zajęliśmy się kompleksowym projektowaniem graficznym i programowaniem portalu - a jednym z najważniejszych elementów jest w nim przejrzysty i konkretny interfejs użytkownika. Cały proces został poprzedzony analizą UX i projektowaniem makiet funkcjonalnych.

Klient

3DM Group

Strona internetowa z dedykowanym systemem do składania zamówień

Strona internetowa z konfiguratorem diet pudełkowych

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Kuroniowie Diety to marka cateringowa z Warszawy prowadzona przez rodzinę słynną w branży kulinarnej i gastronomicznej. W ramach działań naszych projektantów i programistów powstała strona internetowa do zamawiania diet pudełkowych, wzbogacona o dedykowany system do składania zamówień: indywidualny konfigurator diet i moduł planowania dostaw.

Klient

KURONIOWIE DIETY

Wizerunkowy serwis dla dealera samochodów

Strona wizerunkowa salonu samochodowego

 • STRONY WIZERUNKOWE

Marketing luksusowych aut wymaga szczególnej oprawy. Dla salonu samochodowego Mercedes-Benz Witman z Gdańska zaprojektowaliśmy stronę internetową zgodną z UX, a jednocześnie przyprawiającą wielbicieli motoryzacji o szybsze bicie serca. Przemyślana struktura informacji sprawia, że serwis sam prowadzi użytkownika od informacji o ofercie do kontaktu z dealerem.

Klient

Witman Sp. z o.o.

Platforma do sprzedaży filmów edukacyjnych i forum dyskusyjne

Platforma do zakupu kursów on-line dla maturzystów (Gdańsk)

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • SKLEPY INTERNETOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Założycielka marki Medream powierzyła nam budowę platformy z kursami on-line z biologii - dziś jest to jeden z najpopularniejszych w Polsce serwisów edukacyjnych dla maturzystów! W ramach prac wykonaliśmy makietowanie funkcjonalne i projekt graficzny zgodny z UX, a także programowanie strony. Dedykowany system do nauki online wyposażyliśmy w moduł składania zamówień, dodawania opinii i ocen, a także zamknięte forum dyskusyjne z funkcją moderacji.

Klient

MEDREAM

Strona internetowa dla banku zgodna z UX

Strona internetowa banku z kalkulatorem kredytowym

 • STRONY WIZERUNKOWE

Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej liczy sobie ponad 110 lat! Klient powierzył nam projekt graficzny oraz wdrożenie nowej strony WWW oraz programowanie kalkulatorów finansowych i modułu zakładania konta bankowego online. Zapewniamy także wsparcie techniczne i stałą opiekę nad stroną.

Klient

Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej

Projekt graficzny dla producenta chemii budowlanej

Projekt graficzny strony WWW dla producenta materiałów budowlanych

 • STRONY WIZERUNKOWE
 • PROJEKTOWANIE UX

Marka Soudal to jeden z potentatów w branży chemii budowlanej, obecny na rynkach 130 krajów. We współpracy z naszym partnerem - agencją Safi Studio - uczestniczyliśmy w pracach nad serwisem tematycznym marki - domszczelny.pl. Opracowaliśmy przyjazny dla użytkownika projekt graficzny serwisu - odpowiedni do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów.

Klient

Soudal