Funkcjonalności sklepu internetowego ABDEO

Sklepy internetowe oparte o system ABDEO posiadają wiele gotowych modułów wspierających sprzedaż w sklepie internetowym

Funkcjonalności podstawowego sklepu internetowego
Funkcjonalności rozbudowanego sklepu internetowego 


Funkcjonalności podstawowego sklepu internetowego

Responsywność na telefonie (Responsive Web Design) To ważne, ponieważ coraz więcej klientów przegląda oferty właśnie poprzez telefon a Google lepiej pozycjonuje takie strony.

System CMS ABDEO™ - to system, który zabezpiecza Państwa stronę i pozwala na samodzielne dodawanie i zmienianie zdjęć i treści oferty. ABDEO™ to nasz dedykowany system CMS, który zapewnia wysoki poziom zabezpieczeń, łatwość obsługi i elastyczność dodawania nowych zdjęć i tekstów do Państwa strony. Wyposażyliśmy go w narzędzia, które ułatwiają optymalizację strony pod kątem lepszej pozycji w Google.

Statystyki odwiedzin - każdy właściciel chce wiedzieć ilu klientów, odwiedziło jego stronę i co na niej robiło. Podłączymy Państwa konto Google Analytics, które pozwala zbierać statystyki i informacje o Państwa klientach.

Formularz kontaktowy i mapa dojazdowa - klienci lubią korzystać z formularzy kontaktowych i pozostawiać w nich swoje dane oraz opis swoich potrzeb. Państwa formularz będzie zabezpieczony przed spamem i będzie zbierał informacje od potencjalnych klientów.

Dodamy także mapę dojazdu Google, która ma funkcje nawigowania do Państwa firmy. Klienci docenią czytelność informacji i łatwość znalezienia danych kontaktowych

Zarządzanie produktami - Mają Państwo pełną kontrolę nad opisami, cenami i zdjęciami produktów. Dodatkowo można powiązać produkty z producentem i wieloma kategoriami i innymi produktami czy artykułami na blogu. Można oznaczać towary jako „aktywne” i „nieaktywne”, bez usuwania ich z bazy danych. Dzięki łatwej zmianie produktów wyświetlanych na stronie głównej, można na bieżąco dopasowywać je do aktualnej strategii sprzedażowej.

Warianty produktów - jeśli oferują Państwo towary w wielu wariantach, wdrożymy w sklepie zaawansowane warianty produktów, które pozwolą Państwu określić np. rozmiar, kolor, wzór czy dodatkowe akcesoria.

Wyróżnione promocje - ważne wsparcie sprzedaży w sklepie stanowią rabaty oraz promocje. Moduł cen promocyjnych, progów rabatowych, a także moduł promocji ograniczonych czasowo pozwala na masowe zarządzenie promocjami i ich automatyczne wyłączanie.

Wyszukiwarka - wygodny system wyszukiwania i przeglądania produktów. Przejrzyste listy produktów z możliwość zawężenia wyników, dzięki filtrom oraz sortowaniu przyśpieszą znalezienie produktu, którego szuka Państwa klient.

Prosty proces zakupów ABDEO 1-2-3™ - opracowaliśmy autorski sposób składania zamówienia, który w trzech prostych krokach, bardzo przyśpiesza zakupy i do minimum ograniczają problem porzucania koszyków. Składanie zamówienia jest intuicyjne, znacznie szybsze i wygodniejsze.

Państwa klienci mają możliwość dokonania zakupów jako gość ale jednym kliknięciem mogą też założyć konto, które da im dostęp do listy archiwalnych zamówień, oraz zapisu na newsletter.

Klient może skorzystać z kodów rabatowych aby obniżyć cenę zamówienia. Może wybrać sposób dostawy (kurier, paczkomat) i sposób w jaki chce zapłacić (szybki przelew online np. payu, dotpay, przelewy24 itp. płatność za pobraniem czy tradycyjny przelew bankowy lub odbiór osobisty - dostosujemy system do Państwa metod płatności.

Państwa platforma w atrakcyjny wizualnie sposób poinformuje klienta o etapie, na którym jest jego zamówienie. Innymi słowy sklep będzie wspierał każdy etap składania i procedowania zamówienia.

Lista zamówień i status realizacji - wiemy jak ważne jest właściwe przygotowanie zamówienia dla Państwa klienta, dlatego w Państwa sklepie znajduje się czytelna lista złożonych zamówień, którą możesz i filtrować wg. statusu, sposobu płatności czy sposobu wysyłki. Udostępniamy czytelną listę zamówień, które można edytować i dopisywać swoje notatki, a na koniec wydrukować czytelny raportu dla magazyniera i wydrukować list przewozowy od DPD do przyklejenia na paczkę.

Wbudowany system magazynowy - Państwa sklep będzie miał wbudowaną funkcję stanów magazynowych. Jeżeli ktoś zamówi coś w Państwa sklepie ilość dostępnych produktów automatycznie się zmniejszy. Dodatkowo można ustalić oddzielny stan magazynowy dla każdego z wariantów produktu a Państwa klienci widzą jaki jest czas i koszt dostawy.

Metody dostawy i kraje dostawy - w sklepie możesz ustawić dowolne formy przesyłki i kraje dostawy wraz z cennikami.

A także poniższe moduły:


Funkcjonalności  rozbudowanego sklepu internetowego 

Wszystkie wyżej wymienione funkcjonalności oraz:
Masz pytania?
Chętnie pomożemy!

img-fluid +48 58 585 90 70
Napisz do nas