SKLEP DEDYKOWANY

Jaką platformę sklepu wybrać? Najlepszy e-commerce w 2022 roku.

Sklep Prestashop, Woo commerce, Shoper, Magento czy dedykowany sklep ABDEO, który sklep wybrać aby Twoja firma urosła jak Amazon.

24.03.2021 Artur Baza Artur Baza

Większość firm w Polsce dostarcza projekt graficzny, które są zbudowane z gotowca, który jest do kupienia za kilka dolarów i który finalnie bardziej przeszkadza niż pomaga. Tani sklep nie pozwali na wiele modyfikacji i ograniczy możliwość Twojego rozwoju.

Nasz proces projektowy

My proponujemy całkowicie inne działanie, a mianowicie nie dostosowujemy firmy klienta do gotowych szablonów ale tworzymy zupełnie indywidualny projekt graficzny, który ma za zadanie stworzenie takiego wizerunku, który będzie rozpoznawany nawet wtedy gdy logotyp zostanie zakryty.

Najlepsze platformy ecommerce 2022

Często pracę zaczynamy od pracy na szkicach i prototypach tworząc najpierw makietę funkcjonalną, na której planujemy ścieżki pozyskania klienta dopiero gdy to mamy rozpoczynamy prace nad nadaniem stronie indywidualnego charakteru pasującego do nowej marki.

Wiele firm w Polsce całkowicie pomija ten krok, przez co strona może i będzie ładna ale nie będzie zachęcała potencjalnych klientów do zostawienia danych kontaktowych czy skorzystania z usług. Klienci po prostu wejdą i wyjdą ponieważ nie zostaną poprowadzeni takimi ścieżkami, które mają ich kierować do zainicjowania sprzedaży.

 • 1 Specjalizujemy się w programowaniu pixel perfect - czyli stworzone przez nas strony są w bardzo dużym stopniu zgodne ze stworzonym projektem graficznym.
 • 2 Dbamy o wydajność strony tak aby strona ładowała się szybko a Google lepiej ją pozycjonowało w wynikach wyszukiwania.
 • 3 Przykładamy dużą miarę do przyjemności korzystania ze strony w wersji na telefony.
 • 4 Realizując stronę na dedykowanym systemie możemy zapewnić duże bezpieczeństwo przed cyber atakami.
 • 5 Dokładnie testujemy strony, które wychodzą spod naszej ręki.
 • 6 Po zakończeniu prac nie zostawiamy klient z projektem samego sobie tylko możemy zaoferować wsparcie techniczne i opiekę nad stroną.


Sklep ABDEO czy Magento?

Główne wady Magento, to przede wszystkim koszty jego utrzymania i obsługi:

Masz pytania?
Chętnie pomożemy!

img-fluid +48 58 585 90 70
Napisz do nas

Dlaczego sklep dedykowany jest lepszy od taniej konkurencji?


 • A Programowanie nowych funkcji i zmiana procesu działania systemu jest nieograniczona i pozwala na praktycznie dowolne modyfikacje.
 • B Niemal dowolne dopasowanie funkcji sklepu do sposobu działania firmy.
 • C Indywidualny projekt graficzny zapewnia unikalny wygląd, oraz sposób prezentacji oferty, który będzie lepiej dopasowany do oferowanych klientów i potencjalnego klienta.
 • D Indywidualny szablon graficzny pozwala na lepszą prezentacje usług i produktów i nie jest przeładowany przez niepotrzebne funkcje.
 • E Czytelny i przemyślany układ strony, który pozwala na intuicyjne poruszanie się po systemie.

  WAŻNE - Google zaczęło promować w wynikach wyszukiwania strony, które są dobrze zaprojektowane pod względem UX czyli w taki sposób, że klienci nie gubią się i łatwo otrzymują wyszukiwane informacje.
 • F Możliwość korzystania ze standardowych modułów ale i możliwość budowy zaawansowanych modułów dedykowanych sposobowi działania firmy.
 • G Praktycznie nieograniczone możliwości korzystania z indywidualnie dostosowanych funkcji i modułów.
 • H Duże bezpieczeństwo z ograniczonym ryzykiem ataków.

  Moduły realizowane są wewnątrz firmy przez zespół doświadczonych programistów.

  System dedykowany posiada lepsze zabezpieczenia a dzięki mniejszej popularności jego kod źródłowy jest trudno dostępny i mniej interesujący dla potencjalnego atakującego.
 • I Optymalizacja prędkości ładowania, którą Google wciąż śrubuje jest łatwiejsza w uzyskaniu. Dzięki temu możemy uzyskiwać lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania.
 • J 30 dni wzmożonego wsparcia powdrożeniowego 12 miesięcy gwarancji na ewentualne błędy.
Autor porady
Współdowodzący zespołem ALFA BRAVO, a także współwłaściciel. Formalnie od 16 lat w branży, choć zsumowanie czasu poświęconego na zdobywanie doświadczeń dałoby zapewne 116 lat. Z zamiłowania projektant UI/UX, obecnie Dyrektor Marketing.
Facebook
Linkedin
Behance