MARKETING I BIZNES

Jaki jest przepis na sukces pracy zdalnej z ALFA BRAVO?

W naszej branży – programistycznej i marketingowej – tryb zdalny już od wielu lat jest codziennością. Nie ma w tym nic dziwnego, pozyskanie najlepszych ekspertów jest ważniejsze niż to, aby zebrać wszystkich pracowników w jednym miejscu.

22.02.2021 Artur Baza Artur Baza

Zbudowanie zespołu z ekspertów mieszkających w różnych miastach, a nawet na innych kontynentach może się udać, ALE istnieje jeden bardzo istotny warunek, jakim jest komunikacja. 

Jak skutecznie pracować hybrydowo

W naszym przypadku, idealnie sprawdza się praca w trybie hybrydowym, która jest najefektywniejsza. Część naszego zespołu przebywa w biurze ALFA BRAVO, a reszta współpracuje on-line. Jednak nawet w takich sytuacjach kluczem do sukcesu są systematyczne calle w jakimkolwiek narzędziu do telekonferencji. 

Masz pytania?
Chętnie pomożemy!

img-fluid +48 58 585 90 70
Napisz do nas

Pamiętaj aby ułożyć swój plan pracy i ściśle się go trzymać! 

Świetnym sposobem, jest również wyznaczenie konkretnej godziny spotkania całego zespołu na przykład przy pomocy wideokonferencji.  Dzięki temu utrzymacie tempo i zapobiegniecie sytuacji, w której koncentracja uczestników żegluje w rejony zupełnie niezwiązane z tematem. Takie zebrania z całą pewnością napełniają energią do działania, zamiast nudzić. 

Autor porady
Współdowodzący zespołem ALFA BRAVO, a także współwłaściciel. Formalnie od 16 lat w branży, choć zsumowanie czasu poświęconego na zdobywanie doświadczeń dałoby zapewne 116 lat. Z zamiłowania projektant UI/UX, obecnie Dyrektor Marketing.
Facebook
Linkedin
Behance