Kariera w ALFA BRAVO

Graphic Designer

Ekspert o sokolim wzroku, pełen kreatywnych pomysłów i znający tematykę stron internetowych.

Aktualnie nie poszukujemy nowych członków do naszego zespołu, ale jeżeli czujesz, że pasujesz do naszej drużyny, to napisz do nas. Zapoznamy się z Twoją kandydaturą i na pewno wrócimy z odpowiedzią.

Kilka słów o ALFA BRAVO

ALFA BRAVO jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku informatycznym zajmującą się projektowaniem stron internetowych i aplikacji dedykowanych. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Projektanta stron www / Graphic designera

Miejsce pracy: Olsztyn, Rumia lub zdalnie

ALFA BRAVO to firma, która pozwala każdemu mieć wielkie idee. Myśli przewodnie, dzięki którym osiągamy właściwe rezultaty dla zespołu i naszych klientów.

 W ALFA BRAVO pomagamy osiągać zawodowe cele. Codziennie z przyjemnością się uczymy i robimy to w kreatywnej atmosferze wsparcia i zrozumienia. Nieustannie podnosimy kompetencje i staramy się być najlepsi.

Poszukujemy ludzi o nieprzeciętnych umiejętnościach i odpowiednich kwalifikacjach, potrafiących samodzielnie myśleć i kochających rozwijać swoje kompetencje. Jeżeli jesteś taką osobą to zapraszamy do naszego zespołu :) 

Do Twoich zadań będzie należało:

Wymagamy:

Oferujemy:

Masz pytania?
Chętnie pomożemy!

img-fluid +48 58 585 90 70
Napisz do nas